Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szüleim miért aláznak...

A szüleim miért aláznak folyton meg?

Figyelt kérdés
166cm vagyok 63kg, tudom, hogy van rajtam felesleg de nem tartom magam kövérnek ők mégis mindig ezt mondják rám. Ormótlan kövér és ehhez hasonló megjegyzéseket tesznek. Anya a mellemet is cikiz, mert nagyon nagy. Olyan szintű önbizalomhiányt keltettek bennem, hogy utcára se merek menni. Egyébként próbálom leadni a felesleget, diétázom és edzek. Mit tegyek, hogy ne csinálják ezt? Mindenki azt mondja, hogy jól nézek ki csak ők nem. Nagyon fáj nekem. 19/L

2018. jan. 29. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
33%
pedig ezekkel a paraméterekkel inkább kivánatosan gömbölyded lehetsz nem dagatt meg hasonlok hmmm
2018. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%

Lehet, hogy szarkasztikusan mondják. Azért túloznak, hogy vedd komolyan, mert ők jót akarnak neked, hogy ne legyél beteg.

Ne vedd magadra -tudom, mondani könnyű csak- de próbálj meg elvonatkoztatni tőlük

2018. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Talan ezt mondd el nekik is, bant ahogy viselkednek.
2018. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mondtam már nekik, nem foglalkoznak vele..
2018. jan. 29. 20:32
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
2es, szerintem ormótlan kövérnek nevezni a saját gyereked sehogy sem jót akarás... inkább elég paraszt dolog
2018. jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid tipikusan mérgező típusok. Próbálj meg velük leülni megbeszélni, hogy ez neked mennyire rosszul esik, mert ha ez hosszútávon tartós lesz komoly lelki sérüléseket szedhetsz össze.
2018. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szar szülők. Lehet lepontozni, mert igazat mondtam.
2018. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel tojnak arra, hogy ez neked vackul esik, így "dicsérd" te is őket.


Anyudnak mondhatod, hogy igen nekem ez van-mellem, neked meg a térded veri, ami elég undorító s kössed fel, ha elindulsz valahova;)


A faternak meg, ha én kövér vagyok, akkor miként van az, hogy te hordasz 4x nagyobb nadrágot az enyémnél? :DD


Mindenkinek van hibája s ha nagyon elfelejti s piszkál, akkor emlékeztetni kell rá, hogy érezze "jóságát";)

2018. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Vágj vissza mindig valamivel aztán majd egyszer megsértődnek és abba hagyják.
2018. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen mocskos fereg szuleim vannak nekem is. Apam most a halalan van ( betegseg miatt) es varom mar ,h meghaljon. 20 eves koromban tudtam csak elkoltozni. Addig minden nap ki akartam nyirni magam miattuk. Nelkuluk vegre van ertelme az eletemnek. Azota boldog vagyok.


Ennyit a jotakaro szulokrol.


N/35

2018. jan. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!