Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért "fiúsodik be" néhány lány?

Miért "fiúsodik be" néhány lány?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban azt veszem észre, hogy - nem feltétlenül - de általában a rockot és az ehhez hasonló műfajú zenéket hallgató lányok beemosodnak és emo fufrut hordanak, nem sminkelnek, bő farmert vesznek fel bő rockbrandes pólókkal, röviden kicsit se nőiesek. Néhányukon pedig ranézésre el se tudnám dönteni hogy fiú e vagy lány. 😳
2018. jan. 30. 15:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Úgy érzik jól magukat.

Én is vehetek fel olyan ruhákat amikben nőisnek nézek ki, meg is dícsérnek de nem érzem jól magam. Ha viszont bő, hosszú polókban és trikókban járok akkor jól érzem magam. Bátrabb, vidámabb vagyok ha olyan ruha van rajtam amiben jól érzem magam.

2018. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Vannak olyan lányok akik nem csak így fiúsodnak el, hanem hormonokat vesznek be. És akor már tényleg nem lehet eldönteni külsőre, hogy lány vagy fiú. Ez talán durvább változat...
2018. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, kiskorom óta fiús voltam/vagyok, mert sokat lógtam a bátyámmal és a barátaival. Szeretem a kemény zenét, de mellette Shakirá, Aviciit is simán hallgatok. Bandás pólóm sajnos nincs, és nincs kivágott mell kidobós pólóm sem. Nem szeretem mutogatni magam, jobban szeretem a nadrágokat. Sminkeln se szeretek, mert a bőröm nem bírja. Van fiús viselkedésem, de "jányos" is egyaránt. Régen akaratom ellenére volt rövid hajam, most hosszú. Én azt nem bírom mikor közönségben káromkodnak, de úgy hogy csak nézek. Én is szoktam, de csak barátok előtt, de ott is korrigálnám magam. Én ezt nem bírom "bennünk" és mikor az edzőteremben lövik magukról a szelfit, de ott a mellük meg a sggük a képen. Én megmondom őszintén, nincs nagy mellem, de engem ez is zavar és inkább mellkisebbítő műtétre mennék mint nagyítóra. Tudom nem általánosítottál, de ezek szerint fiús lennék?
2018. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek nőiesnek lennie. Mindenki csak önmaga lehet. Ha ő így érzi jól magát, akkor legyen "fiús", ha inkább úgy, akkor legyen "lányos". Írnék hosszabban a témáról, de már megjelentek a beszűkült látókörű inkább nem mondom, micsodák (rád nézek 10-es), és nincs kedvem hülyékkel vitatkozni.
2018. jan. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Sunshinedoll ***** válasza:
59%
Ez miért fontos? Őszintén kérdezem. Miért van az, hogy te ránézel egy emberre, és egyből azt firtatod, mi van a gatyájában? Ez rohadt fura.
2018. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
20%
Férfi hormonok!
2018. jan. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
11%
Majd kinövik.
2018. jan. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mert ők nem szeretnének plázapcsák lenni mint a lányok 80%a
2018. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
20%

Hahaha jót nevettem ezekem a hszen! Elöször is elöbb vagy útóbb mind elkezditek magatok ezt a "nőies" dolgot, mert rá fogtok jönni hogy ezzel kell párzani! Hisz a férfiaknak azért a külső is számít meg az igényesség ahogy a nőknek is számít a férfiaknál hogy ne legyen 200 kilós hatalmas dzsumbuj a hónalján stb! Ezzel meg van cáfolva a sok buta hsz, üzeném a sok fiús lánykának ne lepődj  meg majd, hogy még mindig egyedűlálló leszel  30 évesen is! Azért férfi létemre inkább egy nőies nő mellett élném le az életemet, hisz így érzem magam férfiként egy nő mellett! Igen is tegyen a külsejére, de persze ne essen túlzásba senki semmivel!(smink, ruha, frizura, szőr)

Ja igen amikor túl fiúsan néz ki egy lány az olyan férfiak bukhatnak rájuk akik melegek valamilyen szinten már bocs! Hetero sexuális létemre ne legyenek ilyen dolgok! Tény az a fránya szélsőséges ruha méretbeli problémákra nem értem miért nem tesz egyik gyártó se fizethető áron egyéni ruha gyártást! Ebben a században na ez a ciki! Szép napokat!

2018. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!