Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan változtassak életmódot?

Hogyan változtassak életmódot?

Figyelt kérdés
kiskorom óta elég duci vagyok (voltam)... szeptember óta mindennap sportolok napi 1500 kalóriával, de amint egy hétig nem tornázok nagyon gyorsan szedek fel fölösleget... olvastam a diétáról és arról, hogy életmódot kell változtatni, de amíg anya főz rám, addig nem tudok...természetesen a sportot folytatom tovább, de ha nem tudom megcsinálni (mintmár mondtam)--> hízok...mit csináljak? 14/L
2013. jún. 16. 19:12
 1/1 Szintiszoli123 ***** válasza:

SZia!

Mennyi a súlyod és menniy a testmagasságod? Az 1500 kalóriát hogyan számoltad ki? Sport mellett az kevésnek tűnik a hízáshoz. Pajzsmirígyedet vizsgálták mér? MEg kell nézni a TSH-d értékét, de valószínűleg nem ott lesz a gond. Miket főz anyukád. Mennyit sportolsz?

2013. jún. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!