Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert nem tudom azt megcsinaln...

Miert nem tudom azt megcsinalni, hogy orokre eletmodot valtoztassak?

Figyelt kérdés
mindig ugy jarok, hogy van bennem akarat, hogy igen, megakarom csinalni, s ha megis sikerul, nem tart sokaig, mert hamar feladom :(( nem tudom, miert van ez, h nem tudok rendszeresen betartani valamit.. :( mar mindjart ket eve probalkozom , de nem sokat haladtam. Orulnek, ha irnanak azok, akiknek hasonlo problemajuk van vagy megtudtak oldani :) tippeket is varok. nagyon koszonom elore is :)
2009. márc. 15. 14:22
 1/5 anonim válasza:
54%
sajnos én is ezzel a problémával küzdök már évek óta.mikor hét éve megszültem az első fiamat.100kg-al jöttem ki a korházból.nem egészen három hónap alatt lefogytam 70 kg-ra.a második fiam születése után ami 3 és fél éve volt, képtelen vagyok lefogyni ilyen kövér még soha nem voltam.de 3 napja belekezdtem egy fogyókúrába amit nem akarok feladni 5-6 hónapig .nekem is van akaraterőm csak sajnos mindig meggyőztem magam arról hogy majd jövőhéttől ráérek elkezdeni.és addig halogattam amíg elhíztam.olyan reménytelennek tűnik a helyzetem ennyi kiló felesleggel.de most nagyon rászántam magam.
2009. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert nincs akaraterod. Szerintem a fogyokura elsosorban arrol szol. Ha valakinek van akarata, hogy ne egyen, akarmi is tortenjen, annak sikerul. De aki a legkisebb szo, tett, problema, gond, sertes...stb. miatt elcsabul, feladja, annak semmi akaratereje nincs.
2009. márc. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hahó,

itt van egy nagyon jó link, szerintem hasznos: [link]

2009. márc. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csnáld fokozatosabban akkor. Először csak egy rossz szokást hagyj el és egy jót vegyél fel. És ha kiestél a ritmusból akkor ne az legyen jajj most úgyse csinálom jól, akkor inkább nem is csinálom sehogy, hanem ami megy azt azért akkor is csináld mikor épp a mekiben eszel hambit. Pl. ha nem fontos neked az üdítő hozzá, akkor hiába hamburgert eszel, asványvizet kérj. Vagy ha a krumpli nem érdekes annira akkor azt ne kérj. Meg akkor is megihatsz 2 liter vizet naponta ha aznap véletlenül ettél 1 tábla csokit. Szóval még ha el is rontod vhogy akkor se az legyen hogy egyet elhibáztam ugrott az egész.

Érted mire gondolok?

Egy egészséges életmódba is beilleszthető a hambi emg csipsz csak mértékkel. És nem kell minden kitűzött tornát aznap megcsinálni, de ha elhalasztod akkor legközelebb már tényleg csináld meg...

Ne hagyd h a kisi bakik magukkal rántsanak mindent! Ez volt a baj velem is!

2009. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek a valaszokat ! :)
2009. márc. 16. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!