Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti 1 liter bortól,1 üveg...

Ti 1 liter bortól,1 üveg sörtől berúgtok?

Figyelt kérdés
én remélem igen
2018. jan. 31. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 2naponta iszok meg egy üveggel, az heti 3-4 üveget jelent. Ezért nem, az elején mikor inni kezdtem akkor igen de pár év alatt ezt már megsem érzem.
2018. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose próbáltam, de kb. határeset, már gyengébb italokat tekintve (sörből van 12% fölötti is, a borok meg érdekesek, a tokaji aszú rám sokkal erősebben hat, mint indokolt lenne). Ez nem olyan sok alkohol és túl sok a víz. Ez utóbbi annyiban számít, hogy én nem tudom gyorsan meginni a fenti mennyiséget, ehhez idő kell.
2018. jan. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Magas az alkoholtolerancia szintem, meg se érzek egy üveg bort (ha csak nem éhgyomorra iszom meg az egészet 20 perc alatt, de ilyet kamaszkorom óta nem csináltam). 2 korsó sörtől max akkor rúgnék be, ha nagyon magas alkoholszázaléka lenne (vannak ilyen 29-32%, de abból egy is elég lenne).
2018. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Soha nem ittam együtt a kettőt. Vagy borozok, vagy sörözök. A bor jobban meglátszik a járásomon... :D
2018. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én egy üveg bortól berugok. Két üveg és 4 dl pedig már a detoxhoz is elég nekem.

Pont ezért már egy ideje nem iszom alkoholt

2018. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mert jobban birjuk mind te, hiaba remenykedsz.
2018. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En teljesen offon lennek ennyitol, de ritkan iszok, meg sovany is vagyok nagyon, meg igazabol soha nem is birtam nagyon az alkoholt. De ez nagyon valtozo, lehet, hogy meg se erzed, lehet, hogy taccsra tesz.
2018. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
En berugok egy üveg bortol. De én lány vagyok, és 17 éves :D és nem bírom az alkoholt
2018. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy üveg sörtől, biztos, hogy nem. A liter bor esetében, azért nagyon nem mindegy, hogy milyen borról van szó. A kettőt "keverni" meg, nem szoktam.
2018. febr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha borra iszod a sört esélyes hogy megüt. Én 20 éves korom körül letoltam 4,5 üveg (0,75ös bort), mondjuk az ki is ütött, valamint ha söröztem 15 doboz is lement. De ma már közel 30hoz berúgni se tudok, mert 1,5 üveg bortól vagy 6 sörtől előbb alszom be.

Az, hogy te mennyitől rúgsz be az sok mindentől függ.

Hány kiló vagy, fiú vagy lány, mennyit ettél, van e valami betegséged, mennyire vagy fáradt, hideg van-e vagy meleg, milyen gyorsan iszod, hány százalékos a pia, mióta iszol, milyen sorrendben iszod, hogy iszod (pl szívószállal) bort tisztán vagy kólával vagy fröccsként (szénsav kicsit ad a "hatékonyságnak", de nem mindenkinél), milyen minőségűt iszol, de akár a kedved is befolyásolhatja, meg még megannyi dolog.

Ezt csak kitapasztalni lehet, mivel két ugyan olyan ember nincs.

De csak ha 18 elmúltál...:)

2018. máj. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!