Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha egyébként nem iszom, de...

Ha egyébként nem iszom, de most három nap alatt benyaltam gél liter vodkát, egy liter házipálinkát, négy üveg bort, és sok sört, attól lehet bajom?

Figyelt kérdés
Azon kívül persze, hogy baromi másnapos voltam ma. Első ilyen szabadságom volt. Nyáron ezek után lehet, hogy egy fesztivált is részegen fogok végigtolni, mint a többiek, feltéve, hogy most nem lesz semmi bajom
2017. dec. 29. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Jézus, egész jól bírod. :D Én sem iszok, de nekem elég lenne pár korty bármelyikből, nem literszám...
2017. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól rosszul lehetsz, ha túlságosan kevered a piákat. Ne igyál egyszerre ennyi fajtát.
2017. dec. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már van is bajod, kezd elborulni az agyad. De nyugodtan részegedj csak le napokig, remélhetőleg csinálsz közben valami nagy hülyeséget.
2017. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha jól el van osztva, akkor elméletileg semmi bajod nem lehet rövidtávon. Fontos, hogy megfelelően egyél közben. A másik dolog, amire érdemes odafigyelni, hogy a szervezeted könnyen hozzá tud szokni az alkoholos állapothoz, olyannyira, hogy nélküle nem is érzed majd jól magad és voilá, alkoholizmus.. Ez egy kicsit lesarkított volt, de gondolom érted a lényeget.
2017. dec. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!