Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek milyen hatással lehetnek...

Ezek milyen hatással lehetnek a gyerekek lelki világára?

Figyelt kérdés
Kisgyerekes, szülőként próbálom óvni gyermekeimet pl: a tv-ben elhangzó ronda beszédtől, vagy brutalitástól, még ha az a mesében is van. Viszont ha templomba megyünk (katolikus), a gyerekek brutális szent képeket, szobrokat, vérző szenvedő alakokat, emberi maradvány relikviákat látnak. Egyáltalán miért ragaszkodik az Egyház ehhez a horrorisztikus ábrázoláshoz, van olyan templomunk ahol egy Szent múmifikált teste van kiállítva.

2018. jan. 31. 22:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Arra nem válaszoltál, hogy hány éves gyermekeid vannak?
2018. febr. 4. 21:29
 12/15 anonim ***** válasza:

Ad 1.:

A kiinduló kérdés nem ez volt.


Ad 2.:

Megint ez a "felneveltem több gyereket, én már csak tudom". Nézzünk csak körül a világban, micsoda borzalmas gyerekkorok vannak a szülők miatt... Tehát pusztán az, hogy valakinek van gyereke, önmagában nem garancia arra, hogy jól is neveli. A pedagógusok között is vn persze jobb és rosszabb, de legalább a pedagógus tanult gyermekpszichológiát. Bár azt tudni kell alkalmazni is, érzék is kell a gyerekneveléshez. Én azért lettem pedagógus és végeztem tanulmányokat erről, mert van érzékem a kisgyermekneveléshez.

2018. febr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ne szép kioktatás volt, valóban jó pedagógus vagy.
2018. febr. 13. 08:33
 14/15 anonim ***** válasza:
Látom megszólalt az indokolatlanul sértett szülői önérzeted... Márpedig a vak is látja, hogy a szülők többsége súlyos hibákat rendszeresen követ el a gyermeknevelésben. Ezt csak ezek a szülők nem érzékelik.
2018. febr. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Gratulálok az éles elmédhez!
2018. febr. 18. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!