Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kedvenc esti elfoglaltság?

Kedvenc esti elfoglaltság?

Figyelt kérdés
Mivel szoktátok elütni az időt este? Filmezés? Esetleg van aki itt szívesen ragad könyvet vagy épp tollat és ír? Szereti valaki nézni a csillagokat? Vagy csak zenét szoktatok hallgatni? Trollok kíméljenek,ha kérhetem. :)

2018. febr. 1. 23:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%

Zongora, gitár, szaxofon, filmnézés, recska

(Gondolom a társasági élet és a szex (mert amúgy barátnőm is van) nem számít.)

2018. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Ha van barátod vagy barátnőd akkor hancúrozz vele. Vagy hallgass relax zenét vagy meditálj lehet zenét hallgatni vagy olvasni az amúgyis fárasztja az agyat igy lehet hamarabb elalszol vagy rajzolj. Más most nem jut eszembe vagy ha nincs párod akkor masztizzál. ;)
2018. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%
Alvás előtt kiverem, aztán lefekszek a gcibe
2018. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Gyakorizok,játszom,előadásokat hallgatok, ritkán filmet nézek.
2018. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#1 Nem. Nem épp arra vagyok kíváncsi,az szerintem magától értetődő. :D Ötleteket gyűjtenék egy unalmas estére. Zongorázni én is szeretek,de a szomszéd nem hinném,hogy díjazná,ha most rázendítenék. XD
2018. febr. 1. 23:07
 6/21 anonim ***** válasza:
*ja meg nem csak előadást nézek ,vlogosokat ispl
2018. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%
Ên szoktam olvasni, sorozatot nézni illetve ha van ihletem akkor írni. Ma pl sokat írtam mert szárnyalt a fantáziám.
2018. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos kommenteket. Azt hiszem hozzá kellett volna tennem,hogy a recskázásra és hasonló dolgokra nem vagyok kíváncsi. Ezt értettem a trollok kíméljenek allatt,no de mindegy.. :D


#2 csak elfoglaltságról volt szó,pont nem az alvás a célom. A többi meg hát... kösz a tippet..

2018. febr. 1. 23:10
 9/21 A kérdező kommentje:
#7 Ohh az igazán jó. Írni én is szeretek,de mostanában semmi de semmi ihletem. :/
2018. febr. 1. 23:11
 10/21 anonim ***** válasza:
20%
5, Fejhallgató? (Már ha elektromos zongyd van)
2018. febr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!