Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj ha a macskámra és a...

Az baj ha a macskámra és a kutyámra családtagként gondolok és nem csak egyszerűen egy házi kedvencre?

Figyelt kérdés

Például ha elmegy vadászni magában vagy el csatangol valahova akkor alig várom hogy haza érjenek.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2018. febr. 6. 09:41
1 2
 1/20 anonim válasza:
96%
Ez egy érdekes kérdés... Hogy érted hogy baj? Szerintem jobb mintha utálnád vagy bántalmaznád a szerencsétlen állatot.
2018. febr. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Így van igazad van egy szomszédom szerint nem egészséges dolog a ragaszkodás az állatokhoz közben meg csak annyi időt töltök velük amennyire időm van és kedvem és ők is rá érnek csak akkor aggódom ha hosszú órákig nem jönnek haza de miután haza jöttek szintén örülök hogy hála az égnek semmi bajuk sincs
2018. febr. 6. 09:57
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Semmi gond nincs ezzel, nagyon sok ember szereti az állatokat. A szomszédod kevésbé, ezért nem is tudja megérteni...
2018. febr. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Normális,én is imádom őket,családtagok.
2018. febr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Én is ilyen vagyok, néha misbabàmnak hívom a macskàm. Elég bújós is imàd ölben lenni.
2018. febr. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond én is aggódtam a kutyámért és hiányzott is amikor hetekre elcsatangolt
2018. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem baj, amíg nem felejted el, hogy ő egy kutya/macska és megfelelően neveled, fegyelmezed és nem hagyod, hogy elkanászodjon.

Egyébként meg egy jól nevelt kutya nem csatangol el. Orvosold ezt a problémát, és akkor eggyel kevesebb dolog miatt kell aggódnod.

2018. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen mindannyiotok válaszát segítő készségét
2018. febr. 6. 11:10
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy nem baj. Minden nap, amikor hazafelé megyek, eszembe jut, hogy a párom mellett a cicánk is milyen jó, hogy otthon vár. Szokott elémjönni az ajtóba, amikor meghallja, hogy jövök. :)
2018. febr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Aranyos tőle 😊
2018. febr. 6. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!