Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj ha a macskámra és a...

Az baj ha a macskámra és a kutyámra családtagként gondolok és nem csak egyszerűen egy házi kedvencre?

Figyelt kérdés

Például ha elmegy vadászni magában vagy el csatangol valahova akkor alig várom hogy haza érjenek.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2018. febr. 6. 09:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
9%

Persze, hogy baj, mert felborítja ítélőképességedet az életben s helyzetekben.

Ha egy kutya megtámad valakit vagy téged, képtelen leszel megvédeni magad-mást a végső megoldást is megtéve akár, így vesztes leszel-tek a bajban.


Továbbá, egy jól fejhető marha leszel kapásból ( bocsi, de így van ) az állatorvosoknál s a kisállatos boltokban.

Egy egyszerűbb vizsgálat drágább e "családtagoknál", mint embereknél...ez sokat elmond.Az meg jó kis trükk, hogy az állatorvos tudja, jól, hogyan vágjon meg a kutya kárára, de te ezt észre sem veszed;)


Másrészt ez csak egy állat, akár a többi, amit kedvtelési célokra használsz kiemelve a többi közül, akárhogyan csavarod "családtagnak" nevezve is.Ki játékra, ki lelki szemetesládának...stb....háziállat s nem több.

2018. febr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló: bizonyára van igazság abban amit le írtál de én törődöm is velük vagy vele amennyire csak lehet és meg gyógyítani ha beteg és óvni ha fél tudom nem vagyok tökéletes nekem is vannak hibáim de igyekszem jó gazdája lenni nem csak annyi hogy ettem adni és menj utadra.
2018. febr. 6. 12:28
 13/20 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a helyesírási hiba miatt azt akartam volna írni hogy nem csak annyit hogy teszek hogy adtam és menj utadra ez így nem szép dolog ha van időd rá kicsit foglalkozni vele hogy ő is érezze a törődést hogy fontos számodra
2018. febr. 6. 12:31
 14/20 A kérdező kommentje:
Hogy adtam enni szerettem volna így írni csak sajnos meg akad a wifi jel
2018. febr. 6. 12:35
 15/20 anonim ***** válasza:
15%

Nézd, családtag egy gyerek, akit vállalsz-vállaltok, gondozol, törődsz vele...stb.

Egy háziállat csak kedvtelés és mint egy növény...rád van utalva-alkalmazkodik, mert nem tehet mást, ha jól akar élni...te meg foglalkozol vele, mert nincs jobb dolgod vagy valakid.


Ha kutyád családtag, miért adsz neki állateledelt?

Ha kutyád családtag, miért kell kutyaólban-kennelben tartani s a nagyit miért nem ott szállásoljátok néha?

S még sorolhatnám ugye a tényeket...egy ember nevezhető kizárólag családtagnak.

2018. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló: köszi a választ, természetesen van benne igazság a szavaidban általában kap normális ételt ő is mint amiket mi is fogyasztunk természetesen minden félét hanem csak azt amitől nem lesz rosszul.
2018. febr. 6. 19:47
 17/20 anonim ***** válasza:
96%

Hagyjad, hülyeségeket ír ez a "belepofa". Nomen est omen :)

Sok embernél családtag a kutya/macska, nincs ebben semmi gond, sőt... az a gáz, ahol állatként bánnak velük. Majd az ilyen fazonokat fogom szeretni/kedvelni, mint ez "belepofa". Pffffffff. Szóval, nincs veled semmi baj, ne hallgass idiótákra! :)

2018. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem baj, sőt az a normális, ha aggódsz amikor hosszabb ideig nem látod őket. Végülis a háziállat nem egy játék, amit kidobsz, ha megunod. Legalábbis nem lenne szabad annak lennie. Felelősséggel tartozol érte.
2018. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Tisztelt utolsó előtti hozzászóló és utolsó hozzászóló köszönöm a segítséget!

Igazatok van nektek is

2018. febr. 6. 20:22
 20/20 anonim ***** válasza:
45%

# 17


Látod, te már nem vagy normális, a kérdező még az, de ne betegíts meg másokat, mert vacak egyedül bajoddal;)

2018. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!