Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elítélitek azt, vagy rögtön...

Elítélitek azt, vagy rögtön rossz benyomást kelt bennetek egy olyan ember, aki nem szeretne gyereket az életben soha, sőt, még nem is "szívleli őket?

Figyelt kérdés
Persze ettől függetlenül soha nem bántana egy gyereket sem , sőt..

2018. febr. 7. 18:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

8#-as: Nem szoktam egyáltalán hangoztatni , sőt , mondhatni titkolom , és sokszor megpróbálok jól kijönni a gyerekekkel,márcsak azért is , hogy az adott szülőnek jól essen. De sokszor rákérdeznek az ilyen dolgokra.... Na viszont olyankor őszinte vagyok , és sok embernek szerintem nem igen tetszik ez a gondolkodásmód:$



9#-es: Teeeljes mértékbeen tiszteletben tartom másnak a véleményét erről. ☺ Sőt.. Tudok örülni az örömének , még akkor is , ha az erről a térről származik is. Na és persze soha nem próbálnám más véleményre téríteni, mint ami az ő benyomása.:)

Amúgy még nem igazán mondanám magam felnőttnek:)

16/L

Ezt az eddig leírtakban azért nem közöltem , mert azon a véleményen voltam, hogy, teljesen más válaszokat kaptam volna , esetleg olyanokat , hogy még minek foglalkozok ilyenekkel 16 évesen , vagy hasonlóak.

2018. febr. 7. 19:05
 12/19 A kérdező kommentje:

10-es Pontosan mire Gondolsz gyerekellenesség alatt? Hogy aki már szemmel láthatóan gyűlöli őket?

Mert akkor én egyelőre nem tartozom közéjük :D :)

2018. febr. 7. 19:09
 13/19 anonim ***** válasza:
41%

#12 szerintem arra gondol, amikor annyira túltolják a "gyerekellenességet", hogy már szinte ez a legfőbb tulajdonsága az illetőnek, mint ahogy én is írtam (9-es vagyok). Ismerek embereket, akik az utcán sétálva a játszótér mellett fennhangon arról beszélgetnek, hogy ők hogy rugdosnák fel a gyerekeket és hogy nem kellene szaporodni... Erre írtam, hogy nehezen tolerálható. A másik oldalról uyanilyen nehezen elviselhető szituáció, amikor egy gyerekimádó meglát egy kisgyereket és elkezd gügyögni neki, hogy micsoda kis tündibündi cukcsimukcsi tündérbogyóvirágszál és a gyerekeken kívül másról nem is lehet vele beszélni. Soha nem jó, ha valamit túltolnak.

A leírásodból ítélve szerencsére veled nincsenek ilyen problémák. Ha tiszteletben tartod mások véleményét és hozzáállását a dologhoz, akkor jogosan elvárhatod, hogy ők is tiszteletben tartsák a tiédet.

2018. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
38%

12


Én arra gondolok, hogy vannak, akik szeretik ezt hangoztatni, mármint hogy ők ki nem állhatják a gyerekeket meg egyebek... Azért ez tök para, én azoktól is kivagyok, akik játsszák a nagy mizantrópot, aztán megcsodálkoznak ha mindenki utálja őket.


Mondjuk én ezt a nagy bizonyosságot sem értem. Más az ember 20 évesen, mint mondjuk 30 évesen, és nem arra gondolok, hogy kifordul önmagából, de simán elképzelhető, hogy ahogy öregszik az ember, egy idő után vágyik egy gyerek után. Persze lehet, hogy nem, kitudja...

2018. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

#14

Ehhez hatalmas csodának kell történnie :) :D

2018. febr. 7. 21:39
 16/19 anonim ***** válasza:
76%
Mivel én sem szeretnék gyereket, kifejezetten örülök, ha néha-néha belefutok személyesen egy hozzám hasonló csodabogárba. :)
2018. febr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
9%

16


Áh, manapság már mi (gyereket akarók) számítunk csodabogárnak, főleg itt Magyarországon.

2018. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Hát ebbe a mai világba... ( főleg ahogy elnézem a 10-en 20-on éveseket..) én is 2-szer meggondolnám szülnék -e gyereket :D

És nem! Nem minden nevelés kérdése.. :(sajnos

2018. febr. 7. 22:37
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem. Én sem akarok. :)
2018. febr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!