Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire érthető, hogy ilyen...

Mennyire érthető, hogy ilyen alkattal nincs önbizalmam elmenni konditerembe?

Figyelt kérdés
51 kg vagyok (ráadásul elég alacsony) és tartok attól, hogyha elmegyek egy olyan konditerembe, ahol magas, kigyúrt szépfiúk meg fitneszmodell álomszép cicák járnak (akik natúrban izmosabbak és nehezebbek, mint én), akkor olyan szintű komplexus és feszélyezettség fog rám törni, hogy már a bemelegítésnél le fogok fagyni. Szó szerint csont és bőr vagyok, ami már gyerekkorom óta kísért engem, de csak egyszer volt merszem elmenni konditerembe még 2 évvel ezelőtt. Nagyon szorongtam, emiatt egy kilót sem sikerült felszednem, de pár alkalom után legalább egyből beszólt nekem egy idióta. Utána még mentem pár alkalommal, de annyira elveszettnek és kívülállónak éreztem magamat, hogy inkább feladtam. Mivel elég kevés az esélye, hogy ezek után összeszedjem magamat, ezért inkább sorstársak véleményére lennék kíváncsi, illetve arra, hogy mennyire érthető ez a fajta viselkedés részemről? Légyszíves ne hitegető válaszokat írjatok, hanem normális őszinte gondolatokat!

2018. febr. 10. 11:38
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10: Mégis mi a fenét jelentene? Azt hogy ők nulla sporttal is sokkal izmosabbak és nehezebbek, mint én talán leszek min. fél év edzéssel. Jó lehet szarul fogalmaztam.
2018. febr. 10. 15:40
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem fogalmaztál rosszúl. Csak aki félre akarja érteni az értette félre. Fogyatékos a 10-es, ne érdekeljen.
2018. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy melyik konditerembe mész. Voltam már egy párban és azt vettem észre, hogy van ahol tényleg olyan személyek vannak, akiket leírtál. Tapasztalataim szerint ezek az olcsóbb helyek. Az is jellemző rájuk, hogy sok a nagy súly. Most egy olyan helyre járok, ahol inkább kisebb súlyok vannak + sok kardió gép, a napijegy pedig dupla annyi, mint a másik helyen. Itt kigyúrt alakokat nem nagyon látsz, vannak nagyon vékonyak, nagyon kövérek is, terhes nőket is láttam már. Az átlagéletkor 25 felett van, főként olyanok jönnek, akik az egészségük miatt edzenek nem a “szépség” miatt.
2018. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ahova én jártam, ott mindenki kedves volt mindenkivel.

A helyedben azt csinálnám amit én is csináltam, először felszedsz jó pár kilót úgy hogy otthon edzel, és majd utána kezdesz el kondizni járni mikor van egy minimális testalkatod.


"Mennyire érthető, "

Teljesen érthető.

De még így is vannak a kommentelők közt ilyen full nyomorék retardáltak:

"am miért nem mostal be egyet annak a csavonak?? Nem mertel mi??"


Tuti cigány ez a kommentelő is.


" hogy mennyire érthető ez a fajta viselkedés részemről? "

??

Teljesen érthető, miért ne lenne az?

Mások erősebbek nálad, agresszívabbak, félsz a megaláztatástól, szégyelled hogy nem vagy szarrá kigyúrva, gyengének érzed magad. Aki ezt nem érti meg az hót fogyatékos, de úgy látszik te sem voltál olyan emberek közt akik megértőek lettek volna veled szemben.


De ha változni akarsz, akkor igen, be kell ismerned:

Vékony vagyok, gyenge a fizikumom. De azért emelgetem azt a kevéske kis kilót is, hogy majd tízszer többet emelhessek.

Igen, nehéz, mert ez arról szól hogy mennyire tudod elfogadni saját magad és legyőzni a szégyenérzeted, és tovább csinálni.


Ha valaki a konditeremben lenéz téged, vagy beszól, az a legnagyobb lúzer ott. Edzeni jártok, nem azért hogy keressetek egy gyengébb embert és fikázzátok. Ezt kéne tudatosítanod, és ha beszólnak nem magadat kéne szégyellned, hanem úgy kéne érezned hogy mekkora lúzer, köcsög emberek járnak oda.

2018. febr. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
A problémád érthető, viszont ez a hozzá állás nagyon-nagyon helytelen. Értsd meg, hogy ebben a kibaxott életben csak úgy tudsz érvényesülni, hogy lexarod mások hülye véleményét. Mégis mi a tökömet számít az, hogy ott az edőteremben idegen emberek mit gondolnak rólad? Mit befolyásol ez az életedben? Semmit. Pont. Nem azon kellene agonizálnod, hogy hogyan nézel ki, hanem azon, hogy mit tudsz tenni ellene! A probléma adott, innentől a megoldására kell koncentrálnod. Ez a lényeg, ettől lesz jobb az életed. Ettől leszel Férfi, nem egy picsogó kisgyerek. Hajrá!
2018. márc. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!