Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy komoly nőnél jelentheti...

Egy komoly nőnél jelentheti ez hogy felkeltettem az érdeklődését?

Figyelt kérdés

Ezt a nőt már régóta ismerem, meg ő is engem. Régen egyszer ráhajtottam, haverom volt csaja volt akkor még...és akkor elküldött a p...ba mert, hogy én mekkora k...og vagyok hogy így hajtok rá(igaza volt).


Utána néha felhúztam még időközben az agyát beszóligattam neki egyszer kétszer (nem nyíltan hanem ilyen sumák megalázó módon) ami nyilván azért volt mert azt hittem leszart.


Tenyleg nagyon-nagyon jó csajról beszélünk, hozzá képest egy ocsmányság vagyok. Az a tipikus kigyúrt gyökér kívülről..


Na de volt egy kisebb vita ahol a nok uralmát firtattuk egyik közös ismerős barátnőjével.


Ott felidegesittem magam és lényegében leírtam, hogy egyik nélkül sincs a másik (hazudtam) mert eléggé kapcsolat szédelgő vagyok de ez nem direkt van...


Szerintem tudja hogy hazudtam, mert a nok valahogy megérzik....szerintem utál😀 viszont azóta folyamatosan nézi a napjaimat, figyel Facebookon stb.


Addig le sem szart...és közöm nincs hozzá anyagilag is sokkal jobb körülményekben él mint én( bár en sem vagyok annyira csóró) de azért lényeges a külömbség 😂 őszintén szólva nem erdekel a pénze felőlem azt csinálhatna vele amit akar meg olyan pénzes zsakokkal lehetne akikkel csak akar. Nem érdekelne...


Viszont eléggé öntudatos nőről beszélünk nálam azért sokkal komolyabb gondolkodása van, idősebb is nalam. Viszont őszintén szólva az én korosztályom nagyon buta hozzám képest 20 éves lányokkal általában hamar telle lesz a f...om mert nem tudnak adni érzelmileg semmit.


És sokszor szuksegem van a vezetésre neha amit csak egy idősebb no tud megadni.

És tudja tolerálni, az eléggé uralkodó jellememet is vagyis talán kezelni.


A szüzességemet is nalam 6 évvel idősebbel vesztettem el.


Szóval utál ? 😂😂😂


Szoval lenyegeben ennyi, tudna


2018. febr. 11. 18:36
 1/3 A kérdező kommentje:
25f 30l
2018. febr. 11. 18:37
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
40 vagyok, de nem értem, hogy mi a lófaráról írsz. Mintha egy részeg, vagy fogyatékos tinike hányta volna ide ezt a zagyvaságot.
2018. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te csak maradj a 20 éves csajoknál. Agyilag nem vagy több.
2018. febr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!