Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem is magáznom kellene?

Nekem is magáznom kellene?

Figyelt kérdés

35 éves férfi vagyok,ha bemegyek spárba ,penny marketbe,boltokba,az ilyen fiatal pénztáros nők,úgy értem jóval fiatalabbak tőlem,mikor rám kerül a pénztárnál a sor mindig magázódva köszönnek nekem én sziát köszönök letegezem őket. Olyan nem jó érzés nekem,hogy nem tegeznek e,ilyenkor azt gondolom,hogy ilyen öregnek néznek,pedig én fiatal vagyok még. Nem látják,hogy fiatal vagyok?


Ha legközelebb magázódva köszön nekem egy pénztáros lány ,akkor az lehet azért van,hogy elvárja ,hogy én is magázva köszönjek neki?

Innentől,ha magázódva köszönnek, én is magázódva köszönjek?



2018. febr. 11. 19:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnyomtam a billentyűt. 38 éves vagyok.
2018. febr. 11. 19:52
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem nem illik 18 éven felülit letegezni, ha az magázódik, viszont, ha te közönsz először tegeződve, akkor nekik is illene tegezni szerintem, hogy ne legyen kellemetlen a szituáció. Gondolom náluk ez a szabály, hogy nem tegezhetnek le mindenkit.
2018. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 éves vagyok és sokszor engem is magáznak.
2018. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki szimpatikus azzal tegeződök pénztárosként! Szerintem tök mind1 hogyan köszönsz, mert neked ugye dolgozóként mindig köszönnöm kell, de sokszor nem köszönnek vissza a vásárlók! Ha szimpatikus, akkor tegeződhetsz, szerintem! 20/F
2018. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Változóban van a magázódás-tegeződés normája, de ha valaki magázódva köszön, azzal egyértelműen jelzi, hogy nem óhajt tegeződni veled. Ismeretlen felnőtt férfit felnőtt nő nem tegez(ett régen, értsd 15-20 éve még biztos nem). Most meg ki így, ki úgy... A régi norma szerint a nő (azonos neműek között az idősebb)ad engedélyt a tegezésre, ha akar. De ha jó napot kívánokkal köszönnek neked, ne válaszolj sziával, de még hellóval se. Bunkóság.
2018. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Mond nekik, hogy nyugodtan tegezhetnek. Amikor én lemagázok valakit, nekem is sokszor mondják, hogy nyugodtan tegezhetem őket.
2018. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Elviekben a férfiak részéről bunkóság egy lányt vagy nőt csak úgy letegezni.
2018. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Péter, te vagy? :D

On: Lehet nekik nem tűnsz annyira fiatalnak, ezért magáznak le. Vagy annyira nem is figyelik, hogy kinek köszönnek.

Igazából, szerintem tök mindegy, hogy hogy köszönsz neki, ha te vagy az idősebb, ez a pénztáros történt 2 perc és a köszönés a lényeg, az meg megtörtént.

2018. febr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Egy 38 éves férfi egy 20 éves pénztáros kislánynak már bácsi. A lányod lehetne.

Nőt nem illik letegezni, ha ő magáz.

Férfi és nő viszonylatában a nő kezdeményezheti a tegeződést.

Nincs más hátra, ha magáznak téged - tetszik vagy nem tetszik - magázni illene neked is a neked magázva köszönő nőket.

2018. febr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37 eves vagyok en is, de voltam 20 eves (mintha most lett volna, pedig azota felnott egy generacio). 20 evesen a 35-40 evesek vennek tuntek, mint az orszagut. Persze most mar az 50 eveseket is epp csak kozepkorunak latom :)
2018. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!