Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz egy olyan emberrő...

Mit gondolsz egy olyan emberről akit egyáltalán nem érdekel mi folyik Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ez az ember én lennék. Világéletemben olyan voltam akit nagyon hidegen hagynak olyan dolgok amik nem érdekelnek. Gondolok itt olyasmire, mint politika, vagy új magyar filmek stb. Pl néhány hete jelent meg ugye 'A viszkis' című film és eddig halvány lila gőzöm se volt ki az az Ambrus Attila. Most se nagyon érdekel de valamennyire ilyenkor utánanézek. Viszont ez van mindenben. Tv-t se nézek évek óta és az is most tűnt fel egy ismerősömnél ahol épp ment a TV,hogy Marsi Anikó újra képernyőn van. Erre közölte velem, hogy hol éltem eddig, már kb 1 éve ő vezeti a tények hírműsort. Na meg mikor tavaly előtt kijutott a fociválogatott az EB-re aztán akkor tudtam meg mikor az emberek vonultak át a városon az egyik győzelmi meccs után. Ott kérdeztem meg mit ünnepelnek.

Vannak még olyan emberek rajtam kívűl akiket ennyire nem érdekel mi folyik körülöttük? Persze vannak dolgok amik érdekelnek és azokban napi szinten informálom magam de azért ez lekorlátozódik az érdeklődési körömre aztán csókolom.


25/f


2018. febr. 12. 00:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Noha én az idősebb generációhoz tartozom,, én is így vagyok. Amikor Mo-on éltem, akkor sem néztem TV-t, meg most Németországban sem. Tavasszal hazaköltözöm, de gondolkodom, hogy egyáltalán vigyem-e a TV-t?
2018. márc. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!