Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Teljesen kiszakadtam a társada...

Teljesen kiszakadtam a társadalomból. Szeretnék visszaintegrálódni. Hogyan tudok?

Figyelt kérdés

munka nincsen, más nem is próbálkozom vele.

Elsősorban tanfolyamot, képzést képzelek el.

Ötletek, vagy tanácsok?


Esetleg aki hasonló cipőben jár(t?)


Úgy érzem segítségre van szükségem. Pszichiátria, család nem segít és csak vegetálok... már a szobából se tudok kilépni. :(


22F


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..


2018. febr. 12. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

"munka nincsen, más nem is próbálkozom vele"

Mi az, hogy nincs munka? Olyan munkaerőhiány van az orszag legnagyobb részén, hogy lassan közmunkás fog operálni is.....

Innentől komolytalan a kérdésed, mert ugy is minden tanácsra kifogás lesz.....

2018. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Komolytalan a kérdésem?


Levelezős voltam, előtte 1 évet kihagytam, kb semmit nem találtam. :(


A mostani volt munkahelyemről ahol dolgoztam kemény 1,5 hetet kirúgtak, mert ukrán vendégmunkásokat vesznek fel. Ez nem igaz. Nem igaz ez a munka dolog!


A munkáltatók meg ne sírjanak, mert ember számba se veszik az embereket, nem csoda, hogy aki teheti az külföldre menekül.

2018. febr. 12. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem kell előadni magadat... aki akar az dolgozik, aki nem akar nem dolgozik... ne ird azt hogy nincs munka, mert a luzereken kivül mindenki tudja, hogy van! Es ezzel csak azmilyen lusta emberek takaróznak.
2018. febr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!