Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy lány ne legyen izmos?

Egy lány ne legyen izmos?

Figyelt kérdés
Szerintetek az csúnya ha egy lány izmos? Szeretném kigyúrni magam, de úgy hogy látszódjanak az izmaim. Nem csak fenékre, lábra, hanem has, hát, kar, szóval így minden. Ne bodybuilderre gondoljatok, csak saját testsúllyal edzenék, semmi súly vagy ilyesmi. Kíváncsi vagyok milyen lennék izmosan, de hallottam egy két fiútól hogy az már csúnya ha egy lánynak kockás hasa van stb... Ti mit gondoltok? Képet is linkelhettek, hogy mi az ami szerintetek még szép.
2018. febr. 15. 22:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%
Mérsékelten okés. De ne legyen bodybuilder kinézete!
2018. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
52%

Nyugodtan használhatsz súlyokat is, még nagyokat is, naturálban elég nehéz túl izmossá válnod, már szerintem. Nekem egyedül a naturálban elérhető maximálisan izmos láb nem jön be, az már sok. De amúgy... Sosem leszel nagyon izmos koksz nélkül, ez van.

Amúgy én sok hónapig súlyzóztam (majd megint elkezdem, most volt kihagyás), OK, nem max. erőbedobással, de mégis, valami igyekezet volt. Nőttek a súlyok, erősödtem, de izomfejlődést még nem igazán fedeztem fel. Nem megy az olyan könnyen, de ha nem teszed oda magad s eléggé fedett vagy, főleg nem lesz hipphopp látványos. Megállhatsz, ha neked elég.

Mindenkinek úgysem fogsz tetszeni. Bármilyen vagy, az egyik embernek túl kövér, a másiknak túl sovány, a harmadiknak túl izmos leszel... Magadnak felelj meg s azért tuti lesznek, akinek tetszeni fogsz.


Nekem bejön a női kockahas, már az a kis megvalósítható kis valami :) Amikor tényleges kockahasa van, az nekem általában nem néz ki nőnek, de szerintem nem is érhető el naturálban, max. extrém körülmények között.


Az izom egy dolog, de nem szálkásíthatsz le csontszárazra nőként, az egészségtelen és nem szép (férfiban sem tetszik, ha már itt tartunk, de ott mégsem változtatja meg úgy a nemi jelleget). Kell a zsír az esztétikumhoz is, hogy lesimítsa a kicsi, de elkülönülő izmokat.


Ha naturál versenyeket nézel, nos, ott is megy egy kis szer, plusz akkor a legszárazabbak, pózolnak, barnítanak, fény... Még ők sem annyira izmosak normálisan.


Egy normálisan, még csak nem is nagy súlyokkal edző nő teljesen OK. Nekem az izomgyenge, hurka vagy spagetti karúak nem tetszenek, akik pár kilót sem bírnak el... Némi izom egy nőre is kell.

2018. febr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ha csak saját testsúllyal edzel, akkor csak nem áll fenn az a “probléma”, hogy túl izmos legyél:) Főként azért sem kell ettől tarts, mert ez nem hirtelen történik, hanem ahogy az előbbiekben is írták, évek kitartó munkája. Én rendszeresen hasizom gyakorlatozok, mégsincsen kockahasam.


Attól sem leszel túl izmos, hogy minden testrészre edzel.(a kérdés inkább az, hogy mennyire?) Minden testrészt formában kellene tartani, nem csak popsit, lábakat(ez valami tévhit lehet egyes nőknél), has/kar tájékon is ugyanúgy meglátszik a sportolatlanság. Az más kérdés, hogy mennyire akarsz szálkásítani is.


Nincs ilyen törvény, hogy lány ne legyen izmos. Alapjábavéve minden nőnek jól áll, ha kondizik, de személyes véleményem szerint a túlzásba vitt kondi nekem még pasikon sem(!) tetszik. (tehát ha rajtam múlna én biztos nem fordítanám ezt át valami feminista kérdésbe)

2018. febr. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
Egy Julia Vins gyémántá tenne. Csak az lényeg hogy tartsd meg a nőiességed is, mint ő
2018. febr. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
46%
Mikor szokunk le arról, hogy felnőtt nők hátsóját "popsinak" hívjuk? Tök gyerekes és undorító. A fenék tök semleges szó.
2018. febr. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
44%
Egy lány olyan legyen ahogy ő jól érzi magát, szerintem az izmosabb lányok is szépek a maguk amazonos módján, van olyan pasi akinek bejön ha a csaj úgy néz ki mintha ketté tudná törni a gerincét :D
2018. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
44%

Az izom adja a formát.

Saját testsúlyos edzéssel sosem leszel csúnyán izmos, vagy túl izmos. Egy nőnek alapból nehezebb izmot építenie, nagyon kemény, kitartó edzésre van szüksége, és nem 2-3 hónap alatt fogsz eredményeket elérni.

Szóval hacsak nem verseny a célod, úgy nem kell attól aggódnod, hogy csúnyának fogják tartani a fiúk az izmos tested.

Hiába lettek lepontozva azok, akik ezt írták.

2018. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Huh hát eléggé megosztó vélemények vannak. Azt hiszem néhányan félreértettek kicsit, de azért köszönöm a válaszokat mindenkinek. Mondták páran, hogy ugye saját testsúllyal nem tudnám túledzeni magam és ezt én is így gondolom. Főleg szálkásodnék, de nem néznék ki úgy mint egy állat.


A 8-ik válaszoló linkelt képeket. Pont olyanra gondoltam amiket még jónak írt, az ami alatta van az undorító, soha nem akarnék úgy kinézni.

2018. febr. 16. 17:01
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem már az is sok, hogy őszinte legyek. Mármint mikor kockásodik a has meg szálkásodnak valamennyire az izmok, ott már közel sem az a nőies alkat. Legalábbis érintésre teljesen más. :(
2018. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
32%

Egészséges legyél.

Sok puding véleménye nem számít. Edzél csak.

Üdv, egy kung fus fiú.

2018. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!