Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan nehéz normális...

Miért olyan nehéz normális intelligens embert találni?

Figyelt kérdés

Negatív megjegyzéseket hanyagoljuk.:)

Nos.. Mostanában nincs emberi társasàgom,kivéve a munkahelyen.De ha úgy nézzük soha nem volt még igaz barátom\társam. Az emberek az életünkben átutazóban vannak. Senki se marad.. Mindig jön egy váltás. Nekem ilyen opció aligha van. De úgy érzem ez nem az én hibám,nem a személyiségem hibája..csupán csak csökkent az emberiség személyiségének az egyénje es az agy kapacitása ugyanakkor az egoizmus,önteltség nött.

Probálok nyitott lenni,félretenni az elvárásokat,de így se ragadnak meg nálam az emberek.



2018. febr. 16. 06:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Mielőtt azt kéred másoktól, hogy hanyagolják a negatív megjegyzéseket, te magad miért nem teszed ugyanezt? Elhiszem, hogy zavaróak számodra, de itt saját magadnak mondtál ellent. Könnyebb lett volna másoknak is hanyagolni, ha te magad is mellőzöd, és nem egy emberiség iránti negatív kritikára épülne a kérdésed.

2018. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Negatív megjegyzéseket hanyagoljuk.:)"

Ok, csupa vigyorgó smiley leszek ( ön önimádó kérdésed és magyarázata alapján)


Nos.. Mostanában nincs emberi társasàgom,kivéve a munkahelyen."

Nagyon szomorú vagyok! Szerencsére a lakásodban nem zavarhat meg senki ( a családtagok, rokonságod sem ) az emberiségből, akik ilyen elállatiasodott , elkorcsosult gondolatvilágban élnek, hogy TÉGED nem vesznek emberszámba. Szörnyűség amit neked át kell élned!


"De ha úgy nézzük soha nem volt még igaz barátom\társam."

Írásmódod alapján 30-35 éves lehetsz. Ha ennyi idősen sincs normális barátod, akiben megbízol....


" Az emberek az életünkben átutazóban vannak. Senki se marad.. Mindig jön egy váltás. Nekem ilyen opció aligha van."

Igen, teljesen egyetértek. Sajnos mi, ostoba emberek nem tudunk az isteni mívoltodhoz felérni, ezért inkább az elutasítást választjuk, hogy a kicsinyes lelkivilágunkat borogassuk az életünkből való kirekesztéseddel.


" De úgy érzem ez nem az én hibám,nem a személyiségem hibája..csupán csak csökkent az emberiség személyiségének az egyénje es az agy kapacitása ugyanakkor az egoizmus,önteltség nött."

Igen! Mint előbb leírtam, mi, gyarló emberek képesek vagyunk az általános elutasításra! A mai technikai fejlődés lehetővé tette nekünk, hogy már ne kelljen sokat gondolkodnunk.


"Probálok nyitott lenni,félretenni az elvárásokat,de így se ragadnak meg nálam az emberek."

Amikor megismerkedek valakivel, egyáltalán eszembe sem jut elvárásokat támasztani az illető felé.... Hiszen új az ismerettség, nem tudok róla semmit, mit szeret, utál, mi érdekli... Munka közben beszélgetünk, alapfokon viccelődünk, és kérdezgetünk.....



Smiley-em elkomorodott :-(


Elég érdekesen látod a körülötted lévő embereket, lenézően viselkedsz. Az alapvető emberi természetedből hiányzik a másik ember elfogadása olyannak, amilyen. Nem vagy több másoknál, még ha ezt is hiszed.



A leírásod alapján a munkahelyeden sem veszed a többieket egyenrangú feleknek. Ezt ők is észreveszik, és úgy is reagálnak rá ( Ebből a mondatodból tudom ezt rólad, hiszen süt belőle a megvetés/lenézés:"csökkent az emberiség személyiségének az egyénje es az agy kapacitása ugyanakkor az egoizmus,önteltség nött." Ez egyébként pont rád igaz.)


Smiley-em újra mosolyog: Fel a fejjel! Még találhatsz magadnak barátot ( a főnököd lesz az = érdekbarátság ).

2018. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Számomra nem világos néhány mondatrész, biztos azért, mert nem vagyok elég intelligens.


Mi lenne, ha egyszerűen csak önmagad lennél és nem agyalnál folyton azon, hogy mikor jön valaki? Nagyon érezni a szavaidból, hogy negatívan állsz mindenhez, kicsit lazulni kéne és ismerkedni.

2018. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Alain Delon ***** válasza:
Mekkora 0%-os a válaszom! Ezt most jól megkaptam!
2018. febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenki olyan tökéletes, intelligens mint TE. Ez a válasz a kérdésedre.
2018. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor megfogalmaznád pontosan, hogy számodra mit jelent intelligensnek lenni?
2018. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
59%
Te, aki totál hibás helyesírással nyomod a baromságot, nyilván éterien intelligens vagy - és az is lejön belőled, hogy agresszív vagy. Én se barátkoznék veled. Szerintem ne csodálkozz egy percig se. Megmagyarázni nem tudod az értelmetlen mondataidat, így támadsz.
2018. febr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
65%

Ez alapján a modoros leírás alapján közel sem vagy annyira intelligens, mint amennyire annak hiszed magad. De ez általában így szokott lenni, minél értelmesebb valaki, annál kevésbé hiszi magát annak, vagy egy egészséges önbizalma van, vagy esetleg önbizalomhiánya, míg egy átlagos, vagy éppen vérostoba ember meg meg van arról győződve, hogy neki a zsenik közt a helye.

De az is lehet, hogy az általad értelesnek titulált emberek is megérzik a belőled áradó lenézést, és - mivel tényleg értelmesek - belátják, hogy semmi jóra nem számíthatnak.

2018. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!