Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem így magam?

Miért érzem így magam?

Figyelt kérdés

Aki nem akar negatív dolgot olvasni az itt hagyja abba... csak gondoltam szólok.


Szóval nem akarok itt részletezni dolgokat tényleg, most vagyok 27 éves. Az életemben ezidáig nagyon sok rossz dolog történt. Persze nem mondom hogy véget ért de most nem ez a lényeg. Úgy néz ki, hogy igazából megoldódhatna hát nem minden, de nagyrésze a dolgoknak. Viszont engem már nem érdekel. Hidegen hagy. Végre vége lehetne a rossz szériának de valahogy úgy érzem hogy halott vagyok belül, lehet ez furcsán hangzik de így van. Van egy két apróság amit szeretnék, semmi nagyobb csak ezek. De úgy érzem ha holnap meghalnék, lehet jobb lenne. Miért érzem így magam? 15-16 évesen én voltam a világ legpozitívabb embere, mára meg már szinte mindent negatívan látok. Olyan lettem mint egy száz éves. Van ebből kiút?



2018. febr. 18. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Passz... velem van ugyanez, csak én tudom, hogy miért... 11 évesen volt egy lelkileg "nagy" törésem, és azóta van így... most 15 vagyok XD

Mondjuk én már hozzá szoktam, ezért inkább "eljátszom", hogy boldog vagyok, és egy idő után elfelejtem, h játszom, és a végén az tűnik fel, hogy tényleg boldog vagyok.


PS: Olvasd el az 'Élet játéka' c. regényt! Nagyon hasznos és tanulságos!

2018. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonlót érzek. mindenféleképpen célt kell találni az életben, először kicsit, majd ebből később kialakulhat a nagyobb. Így olyan, mintha vegetatív életet élne az ember.
2018. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen rossz dolgok ezek? mivel töltöd a mindennapjaid? dolgozol? van családod?
2018. febr. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi rossz nem tart örökké. Mindenből ki lehet mászni,minden önbizalom kérdése.
2018. febr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!