Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet megállítani a...

Hogyan lehet megállítani a rendetlen, gyűjtögető és koszos családi szokásokat?

Figyelt kérdés
Ugy ertem ha generációk ota ilyen a csalad. Minden szerte széjjel. Szemét mindenütt meg romlott kaja is akár. Semmit nem dobnak ki mert jo lehet még valamire. Én is ilyen voltam de nagyon nehéz megállni hogy ne dobjam el azt a bizonyos dolgot, hanem oda rakjam ahova való. Régen egy cseppett se zavart az ilyen állapot. De mostanaban ott jarok hogy enni meg fürödni sincs kedvem itthon emiatt. Persze értelemszerű hogy pakolhatnek de mas helyett nem akarok mert nem tudhatom hogy mi kell meg mi nem.
2018. febr. 19. 16:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát úgy, hogy nem a cuccokat kell kidobni a lakásból, hanem azokat akik lakják a lakást. Jó nektek akkor ezek szerint egy karton dobozból, fóliából összetákolt gunyesz is , valahol a sárban.
2018. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!