Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől elvont valaki?

Mitől elvont valaki?

Figyelt kérdés

2018. febr. 20. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Google első találat...nem csak a facebookot kéne tudni használni.

Gondolom azt hiszed hogy elvontnak lenni menő, ezért annak tettetnéd magad, azért vagy rá kíváncsi.

2018. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont hogy az elvontság egy negatív jelző a szememben és szeretném tudni, mások kiket tartanak annak. Személyes vélemény miatt írtam ki, mások nézőpontjaira vagyok kíváncsi, nem a google találatokra. Ha nem tudsz érdemben hozzászólni, ne offolj. Köszönöm.
2018. febr. 20. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha azt se tudod hogy mit jelent akkor miért negatív? valaki azt nevezi elvontnak aki nem áll be a tömegbe. Én nem használom ezt a szót. De ha használnám az elvont nálam kölöncöt jelentene, akinek más gondolkodása van, stílusa, vagy öltözködése stb
2018. febr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A saját értelmezésem szerint, aki nem igazán követi a divatot (pl.: billentyűzetes régi teló, retró autó, stb.); ha nem annyira ismert vagy hétköznapi dolgok után érdeklődik (pl.: szabadkőművesség, irodalom); ha jobban szeret magányos tevékenységet végezni, azt is hosszan.
2018. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a többség érdeklődését követi.
2018. febr. 21. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!