Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van bennem ennyi bosszú...

Miért van bennem ennyi bosszú érzet?

Figyelt kérdés

Volt egy barom barãtom aki undorító dolgokat mondott a családtagaimra, kihasznãlt, lopkodta a cuccaimat és egy nézz ki mint egy lãny de mégis egy fiú és olyan kis nyafogós mint egy lãny, sőt még jobban.

Minden lányt csesztet hogy oda megy hozzájuk és faszsãgot beszél hozzájuk, nagyon ritkãn meg is molesztálja őket. És ma beszélt egy lãnyhoz aki nekem nagyon tetszik ( szinte az állom csajom) és kezdett elfajúlni, ėn persze próbáltam meg védeni a féregtől. Valamennyire sikerült. Sok más dolog hónapok óta törtêntek de most is úgy bosszantantak mint az állat. Egyszerűen azt a csodás lányt muszály megvédenem. Mikor meglàtom a csesztetőt minden erőmet beleakarom adni hogy visszakapja a nyavajás. 12/fiú



2018. febr. 23. 20:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Sőt pedofilosan viselkedett a kishugommal
2018. febr. 23. 20:48
 2/4 anonim ***** válasza:

Kifejtem. Azért van benned ennyi bosszúérzet, mert a másik ember egy k*rv@ nagy F*S>.

Ha már zaklatta volna a hugomat(más dolog, ha ő is 12 éves, köze nincs a pedofíliához, mindegy) már léptem volna. Szólj valakinek mindenképpen, verd meg, nem tudom biztosan. Annyi száz százalék, hogy az ilyen féreg nem a barátod.

2018. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már szóltam majdnem kirugták
2018. febr. 24. 09:04
 4/4 anonim ***** válasza:
12 éves vagy... ne foglalkozz velle vagy akár meg is verheted mert a szüleidet fogják kérdőre vonni érte... Meg ilyen időssen nem fogod megfűzni azt a csajt csak mondom. Halott álmok után loholsz.
2018. febr. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!