Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem vagyok lány létemre...

Miért nem vagyok lány létemre nőies? 19l

Figyelt kérdés

Alapból a kinézetem se valami feminin, férfias az arcom, legalább is szerintem ha rövid hajam lenne, nem lehetne tudni, hogy lány vagyok. A testalkatom se olyan törékeny, mint a legtöbb lánynak, hanem ilyen tömzsi vagyok, vastagok a csontjaim, a csuklóm, virsliujjaim vannak..

A hangom se valami lányos, többen is mondták már, hogy férfias hangom van, ezért az utóbbi pár évben szándékosan magasabb hangon beszélek, de amúgy ha nem figyelek oda és úgy mondok valamit, megint olyan pasis hangom lesz...

Ráadásul még a személyiségem is férfias.. Egyszer rám írt facebookon valami random lány, a közös ismerőseink közt volt pár iskolatársam, szóval gondoltam biztos ő is oda jár vagy valami és kb egy hónapig beszélgettünk, de amúgy kb annyi volt, hogy minden nap rám írt, hogy hogy vagyok, mit csináltam aznap, ilyesmik, én meg válaszoltam és megkérdeztem, hogy és ő? És kb egy hónap elteltével megkérdezte, hogy amúgy van-e barátnőm, mire visszaírtam neki, hogy nem vagyok leszbikus, erre meghökkenten visszakérdezett, hogy "Te lány vagy???" :D

Nincsenek amúgy hormonális gondjaim és nem is érzem magam férfinak..Miért vagyok ilyen? Szinte sírhatnékom van, amikor más lányok vannak a közelemben, mert hozzájuk képest egy torszülöttnek érzem magam...


2018. febr. 25. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Kép után könnyebben megállapítanánk...
2018. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Gál Zoé ***** válasza:
12%
Túl sok benned a tesztoszteron és túl kevés az ösztogén hormon. Így jártál.
2018. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Gál Zoé ***** válasza:
13%
*ösztrogén
2018. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Hormonproblémák lehetnek. Ha nagyon zavar lehet hogy megérné egy orvos véleményét meghallgatni.
2018. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Ez a zoé... Nem csak a kérdései ostobák, hanem a válaszai is. "igy jártál"

Istenem :DDDDDDDD

2018. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nehéz lehet, de fogad el magadat olyannak amilyen vagy, hiszen a külsődön(testalkat) nem tudsz változtatni :/ Max annyit tehetsz hogy megpróbálsz minél nőiesebben öltözködni, erősebben sminkelni. Meg figyelj oda a hajadra. Azért ezek elég nagy fegyverek egy nő kezében 😀 Nem egy színésznő van akinek full pasis testalkata van mégis dögösek.
2018. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

zoéka, szerintem ilyen fejjel pont ne te szólogass már be másnak :D

[link]

Amúgy nem tudom, mit nem ért azon néhány ember, hogy nincs semmilyen hormonproblémám, már voltam endokrinológián (kétszer is) és nem találtak semmit, ami eltérne a normálistól...

2018. febr. 25. 18:12
 8/11 A kérdező kommentje:
Akik normálisan tudtak válaszolni a kérdésemre, azoknak köszönöm.
2018. febr. 25. 18:12
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
fujj ezt még olvasni is undorito, elmult a kanosságom is.
2018. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Próbálj kicsit csajosabban öltözködni, meg egy szolid smink sokat dob a kinézeten. :)
2018. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!