Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenhol szőrös vagyok lány...

Mindenhol szőrös vagyok lány létemre ez baj? Elfog múlni

Figyelt kérdés

Átlagos helyeken is persze (honalj,lab,kez,nemiszerv)

De a fenekemen is meg a hasam,mellem kozott van pihe meg a homlokomon es a vegbelnyilason,labujjakon is

Ez normális? Más lányoknál van ilyen?

Ti ezt hogy kezelitek?

Akik oltogatni próbálnak azok tekerjenek tovább komment nélkül!

14/L



2016. dec. 17. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Grrrr! Tudom, hogy merész ilyet kérdezni, de az orvos mit mond?
2016. dec. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Nálam ugyan ez a helyzet, bár nekem a hátam is. Én voltam vele orvosnál. Azt mondta azért van mert a kelleténél picit több férfi hormont termel a szervezet. Nem fog elmúlni. Én néhány hónapja kezdtem pl a hasam epillálni. A borotvával ne próbálkozz mert az csak erősíti. Ami még beválthat az a gyanta vagy a lézeres szőrtelenítés. 16/L
2016. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Orvost jó lenne felkeresni, az is lehet hogy valami pubertáns kori hormon zavar, ami elmúlik, vagy csillapodik szóval én a helyedben először egy orvossal konzultálnék, aztán ha ő azt mondja hogy te ilyen vagy, és ezzel kell együtt élj, akkor kozmetikázhatod magad, mindenesetre fiú létemre nekem a melleim kicsit nagyobbak lettek, de teljesen elmúlt, és az orvos mesélte hogy a fiának csak az egyik melle "duzzadt" meg, az is elmúlt idővel, szóval bármit ellehet képzelni, hogy csak ideiglenes tini zavar.

Bioszból tanultuk hogy valamilyen hormontúltermelés esetén nőhet a nőknek a szokványosnál nagyobb "pihe bajusz" és más szőrzetek ami már feltűnő stb. De ezekre a betegségekre vannak kezelések is (nem mindegyikre), olyan is van ami magától elmúlik. Sok fura dolog történik tini korban, pl. olyat is olvastam hogy homoszexualítás alakul ki, de csak ideiglenesen. Szóval nem kell megijedned! Menj el dokihoz először, én csak azt tudom mondani, mert itt csak okoskodok olyan témából amiről nem tudok semmit, csak hallottam ezt azt.

2016. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sokaknak van "pihe" ezeken a helyeken, ez normális. Az, hogy mennyire észrevehető változó. Amíg nem zavar, addig nincs vele gond, ha elkezdett zavarni, akkor az előttem lévőhöz hasonlóan megpróbálhatsz szőrteleníteni.
2016. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia, én is hasonló helyzetben vagyok. Valószínűleg a hormonok miatt... Nekem anyukám pl. születésem előtt szteroidos kezelést kapott, még a nyolcvanas években... Nem tudom, attól lehet-e ez...?


Valamit én a fogamzásgátló kezdetének szedésekor is elkezdtem jobban szőrösödni... :((( Kb 17 évesen. Régen ilyen problémáim nem voltak... :(

2016. dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen,gyakorlatilag minden testrészemen van szőr. L.
2016. dec. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia! :)

Én is veled egy idős vagyok,és pont ez a problémám. Nekem a hormonoktól van. Túl sok férfi hormonom termelődik,de ez családi öröklődés ...sajnos. A vicc az ,hogy pl anyukámnak semmi baja ezzel,mármint neki nincs ilyen baja,viszont nénjém pont olyan mint én.

Engem mostanában kezdett zavarni. Főleg a karomon ... leszedetném ,csak félek ,hogy egy idő után "lusta" leszek leszedetni s akkor csunya lesz na de ez nem lenyeg. Ha valami "ellenszert" találsz akkor légyszi írj nekem is privátban. :)

2016. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Sziasztok! Én is hasonló gondokkal küzdök, orvosnál még nem jártam vele, de valószínűnek tartom, hogy hormonális probléma, vagy hormon túl tengés.

Nehezen fogadom el és szégyellem, tehát nem hiszem, hogy együtt tudok élni vele. Szerencsére a jelenlegi barátomat egyáltalán nem zavarja (mondjuk alig-alig látja a hasamat és a fenék vágány részemet :'D mert cselesen takargatom)

De én egyszer biztos, hogy elmegyek Lézeres szőrtelenítésre (elvileg nálam hatásos is lenne, mert sötét szőröm és világos bőröm) és azért megyek el, mert már alig van önbizalmam, ha vetkőzésről van szó. Ha véletlen szétmegyünk a jelenlegi barátommal.. én nem tudom mit csinálok. Pedig jó alakom van és mások szerint nagyon szép és sexy csaj vagyok, de ők még nem láttak engem "Szőröstől-Bőröstül" (21/L)

Itt nézelődtem eddig: [link]

[link]

Vagy venni egy ilyen vagy ehhez hasonló készüléket, ami szinte 3 kezelés ára. De ki tudja, hogy mennyire jó? és 65ezer Ft érte sok pénz.

Remélem tudtam segíteni. :')

2017. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Vagy venni egy ilyen vagy ehhez hasonló készüléket, ami szinte 3 kezelés ára. (A link lemaradt: [link] )
2017. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem kiskorom ota ez a helyzet eleg eros szor van hason, mellen haton is.
2019. aug. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!