Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkók és érzéketl...

Miért ilyen bunkók és érzéketlenek az emberek? A többi lent. 👇

Figyelt kérdés

Ma történt amikor az egyik áruházban álltunk sorban a pénztárnál pakoltam a szalagra édesanyámmal (ő előttem állt) mögöttem egy jó nagy darab férfi látta,hogy nem fér oda nincs hely és nem tud pakolni a szalagra dobta a kenyeret amit ő akart venni és ököllel könyökön vágott,nem kért se bocsánatot csak nevetett aztán többször is letaposta a sarkam azt is nevetségesnek találta!

Miért ilyenek a férfiak a nőkkel? Nem is ismerjük egymást és ilyet tesz.. Be van dagadva a fél karom és nagyon fáj is alig bírom mozdítani..

22/N



2018. febr. 26. 23:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem gyűlölöm a férfiakat mielőtt bárki is azt hinné 2 éve férjnél vagyok! ;)
2018. febr. 27. 18:50
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

# 11


Az semmit sem jelent, lehet ő nem férfi csak papucs;)


ui: Azért te se vagy 100-on, ha hagytad többször letaposni magadat...én már a véletlen meglökésre is "szemmel szúrok" , majd ismételtnél a kapottat, adom vissza...ezt mindig megértik:))

2018. febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sajnos az emberek többsége ilyen. Ha nem fizikailag de lelkileg tropára tudja tenni a masikat.
2018. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#12 Te vagy esetleg a papucs! Anonimként egy full ismeretlen emberről találgatsz! Kezeltesd magad beteg vagy!
2018. febr. 27. 22:06
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha megfigyeled, általában a tanulatlan vagy buta ember a bunkó.

Kivételek mindig vannak, szerencsére nem olyan nagyon kevesen.

Jobb környéken jobban figyelnek egymásra az emberek, rosszabb környéken még tán beléd is köt. De megfigyelhető a különbség viselkedésre...ez tény.

2018. febr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#16 Jelentettelek! Nagyon tudsz találgatni! Remélem ki tiltanak innen,Te beteg állat! Hosszú sor volt arról meg nyilván nem én tehetek! De nyugodtan találgass!!!!
2018. márc. 1. 09:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!