Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érzi valaki úgy, hogy kilátást...

Érzi valaki úgy, hogy kilátástalan helyzetben van? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Én abban érzem magam.

Nincs munkám, és már nem tudok itthon lenni. Tegnap egy újabb munkalehetőség lett semmis :(



2018. febr. 28. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Igen mivel a vesémet már nem lehet megmenteni.
2018. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én otthagytam a munkahelyem, családi tragédia miatt. Elköltöztem a fővárosból egy kisebb vidéki városba édesanyámhoz, nemrég sikerült munkát szereznem, addig meg tudjaatököm mennyi más egyéb helyre nem sikerült bekerülnöm. Most takarítok éjszakánként.


Utána valószínűleg külföldre kerülök, ezen vannak rajt az idősebb testvéreim. Bármi is lesz, ez egy jó ideig nem én leszek az aki kezébe veszi az életét.


21F

2018. febr. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kilátástalan a helyzetem azzal a különbséggel, hogy (még) van munkám, de amúgy semmi értelme az életemnek. Azt érzem, hogy én nem erre a világra való vagyok.
2018. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pont ugyanazt érzem mint a #3-as válaszoló. Egyszerűen nem találom a helyem ebben a világban pedig már elmúltam 30. Sajnos mentális beteg vagyok, így a munka dolog is nagyon nehéz. Nincsenek barátaim. Szomorú vagyok.
2018. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Alig van valamihez tehetségem, több mint fél éve nem dolgozom, ötletem sincs a merre továbbot illetően. Kapcsolatom sosem volt, barátságom évek óta nem volt. Buta vagyok az élethez, az ismerkedéshez, meg mindenhez. Közel 30 évesen az életem nagy 0. Az ismerkedést sokak szerint feladtam, talán mert személyesen nem ismerkedem, igazából pedig fogalmam sincs mit csináljak, sehová nem járok és sehová nincs kedvem menni egyedül. Manapság már egyetlen ismerkedős üzenetemre sem érkezik válasz, tejesen mindegy mit írok. Korábban, 10-ből 8 üzenetre érkezett válasz, a 8 személyből pedig 7 otthagyott, amint meglátta a képem. Most még válasz sem jön. Teljes a kilátástalanság minden szempontból.
2018. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én még nem, de egészségügyi okokból, közelítek hozzá.
2018. febr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont, mint hármas válaszoló. És még a "százalékunk" is ugyanannyi. :D


Miért? Mert nem vagyok erre a világra való. Pedig pont semmi gondom nincs, szóval elvileg minden fäsza, aztán mégis egy totális hiábavalóság a létezésem.

2018. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szeretethiányom van. Volt egy lány, akivel minden rendben lehetett volna és jól alakult, de én valamiért ellöktem magamtól. Egyszerűen azóta sem tudom miért.

Aki ragaszkodna hozzám azzal nem érzem jól magam, aki pedig nem, az hiányzik és csak csalódást okoz rendszeresen.

2018. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok. Felülkerekedtem ezen a dolgon, és végre produktívan éltem a napjaimat, mindig újult erővel.

Ez most is így van, de egyre jobban úgy gondolom, hogy... mindenem megvan, nincs hova fejlúdnöm, nincs új, amit átélhetnék. Problémát kell gyártanom magamnak, kilátástalanságba kell taszítanom magam, hogy találjak valamit, amitől... élek.

Tehát ja, változásra van szükségem, valami spontánra, ahol nem én irányítok, és valami újat tapasztalhatok

2018. márc. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!