Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ítéli el az emberek...

Miért ítéli el az emberek nagyrésze a vagdosást?

Figyelt kérdés
A vagdosás is egy rossz feszültséglevezetési mód,mint a cigizés,ivás,stb. Az utóbbiakat mégse ítélik el olyan szinten az emberek. Pedig a cigizés még azoknak is árt,akik nem dohányoznak (passzív dohányzás),míg a vagdosás nem ártalmas más emberek számára.

2018. márc. 4. 12:37
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Rohadt vicces vagy 6-os. Egy szóval nem írtam,hogy ünnepelni kéne,csak azt nem értettem,hogy miért támadják le az ilyen embereket..
2018. márc. 4. 12:55
 12/28 anonim ***** válasza:

Rossz szó, hogy elítélem.

De önkárosítás, nem normális viselkedés, segítséget igényel.

2018. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
15%
En osszefogdosnam az osszes ilyen troggy tinit, bezarnam egy gyujtobe es csinaljanak amit akarnak, csak ne martirkodjanak mar....
2018. márc. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
8: De igen,feszültséglevezetés. Csak van aki eltakarja. Így is érzelmi zsarolásnak számít? Miért olyan hihetetlen,hogy nem csak divatvagdosók léteznek?
2018. márc. 4. 12:57
 15/28 anonim ***** válasza:
54%

Egyetértek a 13-assal.

Nem segítségkérés hanem unalom és "figyeljélmárrám".

Most divat lett szenvedni, előadni a nagyhalált a nem létező problémák miatt.


A vagdosás deviáns dolog, mert csonkítod magad. Ne említsd egy lapon a cigizéssel.


Kéne foglalkozni a gyerekkel nem csak bekötni hozzá a netet, és akkor nem adja elő 13 évesen a kiégett 40 évest, és nem fogja tőből levágni a karját.

2018. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
20%
itt az ötös jól lepontoztatok de akk is így van cserébe mindenkit lepontoztam én is haha
2018. márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Nem, nem feszültséglevezetés.

Amíg az első, valószínűleg teljesen őrült marha el nem kezdte vagdosni magát, addig senkinek nem jutott eszébe ilyen ökörség. Ha feszültséglevezetés lenne, régen is csonkolták volna magukat az emberek, de ez csak ma divat érdekes módon.

Én már abban az időben voltam kamasz, amikor divatba jött ez az agyhalottság. Bipoláris zavarom van, komoly depressziós voltam végig középiskolában, egyedül voltam, kirekesztettek, élni nem volt kedvem, egy merő pokol volt az életem, minden nap az öngyilkosságon gondolkoztam mégsem értettem, hogy lehet ekkora szarságot csinálni, eszembe nem jutott volna. Ha normális dolog lenne, akkor ez lett volna az első dolgom, hiszen klinikailag megtehettem volna, papírom volt róla, hogy komoly mentális zavarokkal küzdök :D

Nincsen ebben semmi feszültséglevezetés. Az első barom őrült volt, a következők csak a külvilág figyelmét akarták felhívni, most meg Mancika már három éves korától azt látja a youtube-on, hogy a vagdosás milyen menő feszültséglevezetés, persze, hogy bebeszéli magának, hogy valóban.

Ez lesz a következő "cigizés". Még pár évtized és zebrákkal leszünk körülvéve.

2018. márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Mirk ***** válasza:

#8 vagyok megint:

Ha ragaszkodsz hozzá, hogy feszültséglevezetés: annak van rengeteg egyéb módja, olyan módjai amik konstruktívak, hasznosak. Sportolj, rajzolj, táncolj. Ha kell bele valami agresszió menj el boxolni, vagy menj ki a kertbe, fogj meg egy botot és addig üss egy korhadt fát amíg fel bírod emelni a kezed.

Egyszerűen nincs semmi értelme a vagdosásnak. Nem tudsz mondani egy pozitívumot sem, egyetlen előnyt ami emellett szólna.

Ennyi erővel üthetnéd is magad egy vascsővel. Egyik nap ezt a combot, másik nap a másikat.

A feszültséglevezetés arról szól, hogy kiadod magadból a mérget, ha kell agresszíven, például ütsz egy boxzsákot és közben ordítasz. Nem magadat ütöd... ez abszurd. Önmagadnak okozol fájdalmat? Ez ha bármit is csinál, csak még több feszültséget gerjeszt szerintem, legalábbis komoly gondjai vannak pszichésen annak akit ez ellazít...

2018. márc. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, egyre válaszolj:

Ha valóban feszültséglevezetés és nem figyelemfelhívás, akkor az öncsonkítók 90%-a miért olyan helyeken vagdossa magát ahol könnyű észrevenni, ezáltal figyelmet és sajnálatot szerezve? Miért nem olyan helyeken ahol senki nem veszi észre?

2018. márc. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már a kérdezőt úgyis mindenki le lesz pontozva aki nem nyal be neki és nem igazolja az elképzelését. Én is leírtam a VÉLEMÉNYEM erre lepontoztak. Szóval én is lepontozok mindenkit xd
2018. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!