Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ítéli el az emberek...

Miért ítéli el az emberek nagyrésze a vagdosást?

Figyelt kérdés
A vagdosás is egy rossz feszültséglevezetési mód,mint a cigizés,ivás,stb. Az utóbbiakat mégse ítélik el olyan szinten az emberek. Pedig a cigizés még azoknak is árt,akik nem dohányoznak (passzív dohányzás),míg a vagdosás nem ártalmas más emberek számára.

2018. márc. 4. 12:37
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Hát,tessék: van,aki direkt felhúzza a pulcsija ujjt/pólóban járkál,és hisztizik a többieknek,hogy neki milyen sz*r,a szülei nem nyalják ki teljesen fényesre a feneküket,stb. Ti ERRE a típusra gondoltatok. Róluk egyértelmű,hogy kiderül a vagdosás,és ők feltűnési viszketegségből csinálják.

Van aki szégyenli,és eltitkolja ezt a szokását. Ő(k) is alkaron,combon vagdosnak,de eltakarják. Amúgy meg majdnem lehetetlen olyan helyen vagdosni magad,hogy ne vegyék észre később.

A pólót vagy pulóvert le kell venni orvosnál/tesi óra előtt(átöltözéshez);nadrágnál szintúgy.

2018. márc. 4. 13:32
 22/28 A kérdező kommentje:
20-as én nem is pontoztam,úgyhogy ezt egy kicsit benézted.
2018. márc. 4. 13:32
 23/28 anonim ***** válasza:

Annyival több és jobb mondja van a feszültséglevezetésnek. Pl sport, eljársz futni, még ingyen is van.

Miért bántja önmagát az ember?

2018. márc. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Kérdező de, több olyan hely is van ahol vagdoshatod magad és a kutya se veszi észre. Én is vagdostam magam, beismerem, de eszembe se jutott olyan helyen hogy bárki észrevehesse.
2018. márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Mindegy kérdező 3 oldal egyértelmű válasz után még mindig csak a saját hülyeségedet hajtod. Most mit vársz hogy hülyének érezzük magunkat amiért nem vagdossuk magunkat? Vagy veregessük meg a vállad hogy milyen ügyes vagy?

Nem normális dolog a vagdosás, mindegy milyen okból/célból. Én futok vagy bringázok, így is le lehet vezetni a feszültséget pedig lefogadom 100x több problémám van mint a kisgyerekeknek akik vagdossák magukat.

2018. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Válaszoltam az egyik válaszoló kérdésére,és leírtam az egyik válaszolónak,hogy ezzel szerintem szemétség poénkodni. Melyik része volt hülyeség?
2018. márc. 4. 13:47
 27/28 anonim ***** válasza:
68%

Az ALAP SZEMLÉLETED. Az a hülyeség :D

Öregem, téged sem az eszedért szeretnek, belátom, kár válaszolgatni neked, hát hogy fognád fel az észérveket, ha még ez is gondot okoz?

2018. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Komoly mentális gondokkal küzd aki ilyet tesz, alacsony önbecsülés, bántalmazás, erőszakon átélt személy, mindenképpen érdemes odafigyelni rá ,de általában elutasítóak ,mivel bizalmatlanok ,nehéz segíteni.

Fejben dől el ,csak saját magad tudod leszoktatni erről, meg kell tanulni elfogadni és megszeretni ,becsülni önmagad.

Csak ez fog változtatni. Nem lenézendő dolog ,de nem is elismerendő ,csupán nem jó látni ha valaki vagdossa magát.

2018. márc. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!