Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szép 20-on éves csajok! Van...

Szép 20-on éves csajok! Van itt köztetek olyan, aki utál buszozni, de valami okból kénytelen?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert amikor meglátok egy csinos/szép lányt, akkor mindig elcsodálkozok azon, hogy együtt hajlandó buszozni a nyugdíjasokkal/kisiskolásokkal/magamfajta csóró pasikkal. Elsősorban nem budapestiekre gondolok, mert tudom, hogy ott elég korrekt a tömegközlekedés és sokszor gyorsabb is. Mivel én egyetemre járok (vidéki város) bevétel hiányában sajnos nem járhatok kocsival, viszont ha nem lennék lúzer, hanem talpraesett, akkor már évek óta dolgozhatnék gyakornokként (it-szektor) és lehetne egy elég szép egzisztenciám. Ennek hiányában viszont 0 HUF megtakarítással kénytelen vagyok tömegközlekedni. Viszont a csinos csajokat nem értem, mert simán összejöhetnének egy jóképű és gazdag pasival, aki esetleg hurcolássza őket az előadásokra/órákra (komolyabb pasi esetén megvetet vele egy használt kocsit) vagy akár elmehetnek modellkedni/hosteszkedni korrekt pénzekért, amiből szintén lehet már venni egy 600-900 ezres használt városi kisautót (Corsa, Yaris, Clio). Arra lennék kíváncsi, hogy ti - akikhez szól a kérdésem - mi okból nem jártok saját autóval és mennyire zavar ez benneteket? (Életkort is írjatok)

2018. márc. 4. 20:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mivel a pofámról sülne le a bőr, ha egy facival tartatnám el magam, ez szóba se jöhet, tehát a saját fizetésemből buszozgatok szépen, de legalább nem lettem k*va (ha egzisztenciáért jössz össze valakivel, az is az az én szememben).

Egyébként is egyenjogúság van, ha elmehetek szavazni, vállalhatok munkát, visszautasíthatom a gyerekvállalást, a házasságot és a háztartási munkát, ha ahhoz van kedvem, akkor pofátlanság lenne elvárni, hogy a hapsimnak jó kocsija legyen és engem furikázzon.

Egyébként meg buszozni nem degradáló, bár picit kényelmetlen, a vonat sokkal jobb, tartozik hozzá egy életérzés, de én személy szerint jobban szeretem a tömegközlekedést, mert nyugodtan bambulhatok ki az ablakon, olvashatok, alhatok, viszik a hátsóm. Jogsim van, de nem szeretek vezetni, unatkozom az úton, és a többi sofőr gyakran agresszív, úgyhogy gyorsan fel is hagytam ezzel.

A modellkedésért/hostesskedésért egy igen szűk, hátszéllel rendelkező, és/vagy különlegesen szép lány kaphat esetleg egy átlagember számára nagyobb összeget, de ez a "hostesskedéssel mi pénzt lehet keresni" szöveg egy városi legenda. Tudod, legtöbb esetben mi a hosstesskedés? Kóstoltatás, meg ilyenek :D És ráadásul csak extrovertált, jó kommunikációs képességgel rendelkező, türelmes lányoknak való munka. Attól, mert valaki csinos, esetleg tudja is ezt magáról, még lehet, hogy nem tud megszólítani embereket, nem megy neki jól a jópofizás idegenekkel, mint ahogy nekem se megy. A hajam téptem ki, mikor egyszer meg voltam szorulva, és mindenki azt mondta, menjek hétvégenként hostesskedni. Két hétvége után arra jutottam, hogy a nyugtatóm, amivel kibírtam azt a rengeteg stresszt, amivel ez nekem járt, többe került, mint a napi bérem, tehát utána lehet számolni, hogy nem érte meg, és megváltás volt, mikor hétfőn kotródhattam vissza az íróasztalom mögé :D

Tehát: tömegközlekedéssel járok az elveim miatt, amiatt, mert kényelmesebb, mint vezetni, és amiatt, mert a szép külsőmet nem tudom/akarom kiaknázni. De szerencsére az agyam sikerül, csak az senkit nem érdekel.

2018. márc. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg vannak ennyire sötét emberek? Döbbenet...
2018. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!