Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert csinalta ezt egy no a...

Miert csinalta ezt egy no a villamoson?

Figyelt kérdés
Ma mentem haza egyik baratommal, es a villamoson volt egy no, aki elegge hogy is mondjam... ugy nezett ki, mint azokban a horrorfilmekben az ilyen pszichopata, orult nok. Ram nezett es kirazott a hideg, pedig en nem szoktam megijedni az ilyen emberektol, de neki volt valami a tekinteteben, ami megborzongtatott. (fullig feketeben volt) Magaban beszelt, mintha valakivel beszelgetne igazabol, eloszor azt hittem, hogy telefonal, de nem. Meg nevetett is hozza, egyebkent szerintem igazan bajos no volt. Aztan hirtelen elkezdett operat enekelni, de olyan hsngosan, hogy meg a villamos ablaka is majdnem kiszakadt. Egyebkent a hangja is szep volt, tehat nem az a gond, hogy hamis. Csak nagyon fura volt... es utana meg kerdezgette aah embereket, hogy ok miert nem enekelnek. A vegen meg mintha mi sem tortent volna, ult tovabb, a foldet nezte es mosolygott. En leszalltam, es amig ellattam csak engem nezett. Szerintetek ez valami skizofrenia lehetett, vagy?.. Bennem egyebkent ez valamiert eleg mely nyomot hagyott.

2018. márc. 6. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Azért csinálta, mert őrült.
2018. márc. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Menj be egy zárt osztályra, ott némelyik olyan mint az állat, körbe szaglászik, vigyorogva tapsol neked, aztán meg mindjárt sírni kezd.

Egy lecsúszott országban, mindig több a problémás, mentálisan hanyatló "ember"


Az ilyenek mindig az olyanokat szemelik ki akik kitűnnek az átlagból, megjelenés, ruházat, egy fülbevaló stb.

2018. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Lehet rêszeg, drogos volt
2018. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Reszeg nem lehetett, mert azok nem szoktak nyugodtak lenni, a leirtak alapjan pedig o nyugodt volt. En a drogra tippelnek.
2018. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg be volt drogozva. Erről most a 6-os villamos réme jutott még az eszembe :D
2018. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy be volt állva, vagy valami fura kísérletet végzett és nagyon nagy arc. 😂
2018. márc. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Miért nem filmezted le és tetted fel a YouTube-ra? :)
2018. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem kb egy éve egy negyven körüli csávó támadt be a metrón hogy mit olvasok. Mikor megmutattam neki rám nézett és azt mondta hogy nem tud olvasni és olvassam fel neki (látszott rajta hogy teljesen komolyan gondolja). Úgy voltam vele hogy furcsa szerzet, de míg nem bunkó meg nem támad addig nekem sincs okom rá. És magamba gondoltam hogy miért is ne? Úgyhogy a Moszva tértől az Őrsig olvasóestet tartottam etológiából. Nem tudom mennyit értett meg belőle, de szerintem tetszett neki. Utána megköszönte, elköszönt és ment a dolgára.


Ha sokat jár az ember budalesten tömegközlekedéssel akkor sok féle embert láthat. Idősek és túristák közül sokan elég beszédesek is. Sok kezdeményez párbeszédet. És mivel alapvetően unatkoztam mindig ezért sose bántam. Fenyegetve se éreztem magam soha. Ezek még kicsit hiányoznak is mióta autóval járok.

2018. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#7-es! Bevallom nevettem rajta, de en nem tudok igy megszegyeniteni egy embert, akar komplett, akar nem
2018. márc. 6. 21:37
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem keves bolondot lattam mar utcan stb. Ezis egy a sok kozul...
2018. márc. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!