Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert csinalta ezt egy no a...

Miert csinalta ezt egy no a villamoson?

Figyelt kérdés
Ma mentem haza egyik baratommal, es a villamoson volt egy no, aki elegge hogy is mondjam... ugy nezett ki, mint azokban a horrorfilmekben az ilyen pszichopata, orult nok. Ram nezett es kirazott a hideg, pedig en nem szoktam megijedni az ilyen emberektol, de neki volt valami a tekinteteben, ami megborzongtatott. (fullig feketeben volt) Magaban beszelt, mintha valakivel beszelgetne igazabol, eloszor azt hittem, hogy telefonal, de nem. Meg nevetett is hozza, egyebkent szerintem igazan bajos no volt. Aztan hirtelen elkezdett operat enekelni, de olyan hsngosan, hogy meg a villamos ablaka is majdnem kiszakadt. Egyebkent a hangja is szep volt, tehat nem az a gond, hogy hamis. Csak nagyon fura volt... es utana meg kerdezgette aah embereket, hogy ok miert nem enekelnek. A vegen meg mintha mi sem tortent volna, ult tovabb, a foldet nezte es mosolygott. En leszalltam, es amig ellattam csak engem nezett. Szerintetek ez valami skizofrenia lehetett, vagy?.. Bennem egyebkent ez valamiert eleg mely nyomot hagyott.

2018. márc. 6. 20:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert egyre kevesebb az országban az olyan intézmény, ahol ellátják az ilyen embereket és szabadon járkálnak az utcán.

A minap metrózni kényszerültem és ott állt velem szemben egy férfi, aki csapkodott maga mellé és közben kiabálta, hogy "hagyjál! Nem én voltam."

4 BKK járatot vettem aznap igénybe és abból 2x találkoztam őrültekkel, a harmadik alkalommal meg egy hajléktalan zaklatott valakit a buszon.

2018. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!