Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tanuljak meg kifejezést...

Hogyan tanuljak meg kifejezéstelen arcot vágni?

Figyelt kérdés
Egyik tanárom a multkor említette órán külön nekem hogy látszódik az arcomon amit gondolok, és az nem feltétlenül jó. Hogyan legyen kifejezéstelen az arcom?

#tanár #arc #diák #kifejezéstelen
2018. márc. 7. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha pokerezni akarsz élőben, akkor nem a legjobb, de amúgy senkit sem érdekel, csak a tanárodat.
2018. márc. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nézz ki úgy mint Ronáld Vizli
2018. márc. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Vegyél símaszkot
2018. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szépen beállsz a tükör elé és addig próbálkozol, míg nem sikerül pókerarcot vágnod. Megjegyzed milyen érzés volt ahogy állt a képed, majd egyre többször, több helyzetben is megpróbálod ugyanezt elővarázsolni. Egy idő után már reflexből így fogsz tenni.
2018. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Nekem úgy sikerült akaratlanul is "elsajátítanom", hogy sok sz@rságon estem át az évek alatt, pedig csak 16 éves vagyok. Ennek ellenére még mindig működik az ami nálad is, de ha odafigyelek rá (illetve érdektelenebb dolgoknál nem is kell, szinte a kifejezéstelen arc a szokásos már), akkor még olyan helyzetben is nyugodtnak tudok kinézni. Nekem nagyjából 8 (plusz vagy mínusz pár év) kellett hozzá. Viszont most mondom, ha meg is tanulnád, mindennapi életed részévé válna, akkor az lenne a problémájuk az embereknek, hogy túl semmilyennek nézel ki. Általában semmi nem jó senkinek. ^^'
2018. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ma már gyakorolgattam egyébként, de nem akarok átesni a ló túloldalára, nem akarom hogy sokszor legyek ilyen. Csak amikor nem tetszik valami, és annál tanár hogy nem lehet kimondani, akkor ne vágjak olyat fejet mintha a halálba akarnám küldeni. Illetve sokszor rámszáll ez a ,,gyilkos nyugalom", amikor pl. valaki szándékosan rosszat tesz nekem, én meg nem mérges vagyok, hanem csak mosolygok azzal a ,,mindjárt megöllek" fejjel, mert tudom hogy suliba nem lehet balhézni.
2018. márc. 7. 21:04
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen majdnem megöllek fejet én is szeretnék, de sosem tudom összehozni. :'D
2018. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel, előbb- utóbb menni fog, ne akard siettetni. Esetleg ér pár csapás, csalódás az életben, belefásulsz az egészbe és nem fog látszódni semmi az arcodon...
2018. márc. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
zuhanyozz le jéghideg vizzel, és ne grimmaszolj
2018. márc. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!