Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti kerültetek már konfliktusba...

Ti kerültetek már konfliktusba roma csajjal?

Figyelt kérdés
Ma utcán jött velem szembe két cigány csaj, majd minden ok nélkül rám ordítottak, már nem is tudom mit. Tovább mentem, mintha meg sem hallottam volna. Legközelebb már biztosan vissza szólok nekik. Lehetséges, hogy nekem ugranak, hogy megverjenek? Esetleg miket csinálnának velem, ha én 19 éves srác vagyok, ők meg 17-18 évesek. Elég félreeső helyen szoktam összefutni velük. Szerintetek esetleg meg tudnának verni? Ki volt már ilyen helyzetben?

2018. márc. 8. 20:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
Csajjal nem. De egyszer volt olyan, hogy mentem az utcán, amikor két nem épp a napon barnult, kb 15 éves fiú jött velem szemben és random elkezdtek nekem ordibálni, amikor elmentek mellettem, hogy hülye magyar qrva vagyok, aztán megpróbáltak leköpni :"D Nem normálisak az ilyenek, szerintem ne szólj vissza nekik, ha csak nem akarod, hogy a 86 fős kiccsaládot rád hívják.
2018. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szabad szájúak az egyszer szent. Fiú létedre ne legyél már ennyire mulya ! Miért szólsz vissza nekik , hogy meg..szod őket.
2018. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Miért NEM *
2018. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
hát.....kajak? Ezekből még azt is kinézem, hogy komolyan veszik.
2018. márc. 8. 20:13
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm pontosan úgy járt mint te. Jött hazafelé, és 2 cigány csaj jött vele szembe. Cigit kértek tőle, de mondta, hogy, nem dohányzik. Tovább indult, de az egyik cigány csaj elé állt, hogy akkor adjál pénzt, az biztos van. A másik cigány csaj közben hergelte a barátnőjét, hogy adjon neki, húzzon be neki. De rossz nővel kezdtek. A barátnőm fekete öves aikidos. Számított a támadásukra, így hamar elintézte mindkettőt. Kihívta a rendőröket, és kiderült, hogy rendszeresen támadtak meg egyedül mászkáló lányokat, mert mindenki fél tőlük..

Na azóta igyekszem én is önvédelmi sportot tanulni, mert ahogy elnézem ez a világ egyre durvább..

2018. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
51%

Jajj te miaz hogy roma te sivatagikutya képü sivatagi holló kijön a bátyám a megyeiből el leszel kapva meglátod te prométeuszfejű a lelked vesszen a tűzbe te hollókutya. Mit akarsz te pudvány.

Egyébként van egy eladó vadonatúj alighasznált iPhone Galaxim sim kártya nincs elhagytam de pótolható NEM LOPOTT 6 megapikszel kamera színeskijelzős 30ezer viszed ha fizetsz nekem most? gamerpc-t beszamítok.

2018. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én attól tartok kicsit, hogy ketten vannak, és ahogyan ránézésre látom, simán nekem esnének teljes erőből, és mivel "lányoknak nem ütnek srácok vissza" így hát.....
2018. márc. 8. 20:21
 8/21 A kérdező kommentje:
bocsi, nem rasszizmusként akartam azt írni....
2018. márc. 8. 20:23
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Vicces,a "rémisztő, sikátoros gettóban" 8.kerületben élek kb 22 éve, de még sosem találkoztam ilyennel.

Ezek hol kötekednek?

2018. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Duna-parton.
2018. márc. 8. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!