Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan van hogy valaki élőbe...

Olyan van hogy valaki élőbe jól néz ki de képeken meg nem?

Figyelt kérdés
Sok lány meg szokott emgem nézni és sok lány érdeklődött már irántam ugyhogy nem lehetek annyira csúnya de ha neten írkálok lányokkal legtöbbször azt veszem észre hogy miután képet küldök nem jövök be nekik élőbe meg mást tapasztalok ez miért van?

2018. márc. 9. 07:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor nézek ki vállalhatóan, ha nem tudom, hogy fotóznak. Abban a hitben éltem, hogy ennyire nem vagyok fotogén, aztán társaságban több képre is rákerültem, ahol nem én voltam a célpont, csak ott beszélhetek, vagy nevetgélek valahol a háttérben, és meglepően rendben vannak azok a képek. Rájöttem, hogy amint kamera van az arcom előtt, azonnal befeszülök, elkomorulok/műmosolyt erőltetek, szar az egész fejem. Ez is lehet veled.
2018. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok lányként. Mondták már a szemembe, hogy nagyon ronda vagyok a képeken, de élőben viszont szép :D
2018. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Metionin ***** válasza:
100%
Én ritka antifotogén élőlény vagyok. 100 képből ha van 2 amin hasonlítok az élő mivoltomra, már jó arány. Mozgó felvételen viszont tök okés vagyok.
2018. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. A nejem még mindig remekül néz ki, de ha egy igazolványképet csináltat, az alapján anyagyilkosságért látatlanban 15 évet rásózna bármelyik bíró. :-))
2018. márc. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg élőben és képeken is rosszul nézek ki. :(
2018. márc. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Van ilyen, sőt fordítva is! Ismerek sok embert akik élőben nem néznek ki túl megnyerően (pl anyám barátnői) de nagyon fotogének és bármilyen helyzetben is vannak, jó képek készülnek róluk. Te a fordítottja lehetsz, próbálj meg valaki segítségével jobb képeket készíteni.
2018. márc. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Forditva veszelyesebb

Keoen jo eloben nem🤔😣😣😣

Amugy sok minden lehet mindketto oka

Efektek feny kamera ilyenek

2018. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!