Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pösze vagyok és nagyon elegem...

Pösze vagyok és nagyon elegem van már belőle. Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és pösze. Osztálytársaim állandóan ezzel szekálnak és már nagyon elegem van belőle. Az sz hang amit állítólag állandóan f-nek mondok, én persze egyátalán nem hallom annak. R hang kiejtése is nehezemre esik azt énis hallom. Esetleg logopédus nélkül itthon lehet ezen segíteni?

2018. márc. 22. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Logopédus biztosabb, mert ő tudja, hogyan kell képezni a hangokat, hozzáértés nélkül nehéz, hiszen, mint írod is, Te másképpen hallod.
2018. márc. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itthon még nem is beszéltem erről szüleimnek, ők se mondták, hogy fel kéne keresni egy logopédust. óvodás koromban sem jártam logopédushoz akkor szerintem nem is lehettem. Csal
2018. márc. 22. 22:22
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak már nagyon idegesít*
2018. márc. 22. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:
15 évesen is érdemes logopédushoz fordulni, felnőttekkel is foglalkoznak, nekik is tudnak segíteni. A lakhelyed vagy az iskolád városában, kerületében található pedagógiai szakszolgálathoz kell fordulni, vagy az iskolapszichológushoz, ő tudni fogja, hogy kihez küldjön.
2018. márc. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem csak szívatnak? Iskolába jársz, csak megemlítette volna már tanár is, ha probléma lenne.
2018. márc. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak néhány vannak aki ezt szóba hozzák a többiek nem szólnak be érte
2018. márc. 23. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!