Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni a postással?...

Mit lehet tenni a postással? Kezd belőle nagyon elegem lenni!

Figyelt kérdés
Ha van csomagom nem hozza ki,ha ki is hozza csak én vehetem át,de a hivatalos leveleim átadja bárkinek nevetve,mondván szerelmes levél! Bunkó is,nem lehet vele szót érteni,ha most is nem hívom fel a postát van-e valami akkor nem tudom meg,mert Ő képtelen kihozni megvárja meg 5-6db összegyűlik erre a címre,hanyagul végzi a munkáját,eltűnnek dolgok.
2018. márc. 19. 12:15
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem kínai csomagokról értesítőt hagy legtöbbször pedig olyan picik,hogy az hihetetlen. Mindig van itthon valaki,ha nem figyelünk csak értesítőket találunk! Képtelen csengetni vagy kopogni.
2018. márc. 19. 12:17
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Bejelented a helyi postán a panaszirodában.
2018. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

# 3


A kínából érkező csomagoknál nem kell aláírni semmit mivel nincs nyomkövetés.

2018. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Ez engem is érdekelne, mi postásunk is kifigyeltem már, hogy megáll a kapunkban és már írja is az átvételit, hogy nem voltunk otthon nem vettük át pedig ott a csengő és mindig van itthon valaki. Szóltam már neki meg a postán is rendszeresen tettem panaszt, hogy jó lenne ha legalább a csengő megnyomására képes lenne de sosem történik semmi -.-
2018. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Azzzigen. Én is valahol hivatalos panaszt tennék. Majd írd meg kérdező, hogy sikerült-e valamire jutni!
2018. márc. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, 4-es: nálunk is ez a helyzet. A postás mindig értesítőt hagy, meg sem próbál becsöngetni. Időnként egyszerűen nem jön ki, egyszerre dobja be a számlákat, van, amelyiket már aznap be kell fizetni, még jó, ha nem járt le. Banki értesítőt szomszédhoz dobta be, aki nem nézte meg a címzettet és ki is bontotta. Stb. Őszintén szólva lusta vagyok felvállalni a panasztétellel kapcsolatos macerát, de minden ilyen eset után egyre érlelődik az elhatározásom. Azért is nem értem a viselkedését, mert én pl. amikor mégis felhozza a levelet (lift van) és éppen otthon vagyok vagy valaki a családból, mindig adok neki borravalót, százast pl. (És egyébként a legtöbben adnak).
2018. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is hasonló a szitu.

Csak értesítőt dob be hivatalos levélnél vagy csomagnál. Az Úristennek se csengetne fel, legalább megpróbálná, tartózkodik-e a lakásban valaki. Mert az anyám rokkantnyugdíjasként otthon van általában. Aztán le lehet mászni, egy órát sorban állni a küldeményért és közben szentségelni, hogy miért nézik időmilliomosnak az embert és miért nem lehet normális szolgáltatást nyújtani.

Én is szóltam már a lakótelepi postán emiatt, más is panaszkodott már, eredménye sajnos nincs. Az a rendes postás, aki fel szokta becsülettel hozni a küldeményeket, már egy ideje nem jár errefelé.

2018. márc. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem tud mit odaadni, mert nincs náluk a pakk, megváltozott az áfsz, nem kötelesek kivinni
2018. márc. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6-os voltam, én sohasem szoktam csomagot kapni! Az ajánlott levelek értesítőjét dobálja be, sohasem hozza fel, meg sem próbál feljönni és becsengetni! (Bocsánat, novemberben egyet felhozott, ráadásul délután, de szerintem az egy helyettesítő postás lehetett, mert egy normális, kulturált fiatalember volt).
2018. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kérdeztem a postán,kötelesek kihozni mindent,ami nem postán maradós,ha csak egy szórólap jön nekem azt is köteles az nap kézbesíteni amikor kiadják neki!
2018. márc. 19. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!