Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sokszor járok le a Duna-partra, egy elhagyott részre, sokszor megyek oda ha egyedül akarok lenni, vagy nyugodt helyre vágyom, ott nyugodtan tudok gondolkodni problémákon, és több dolgon.


Viszont néha járnak oda roma lányok is, mindig egyszerre kettő megjelenik. Már többször láttam ott őket távolról, de csak egyszer kerültem olyan helyzetbe, hogy arra a helyre egy ilyen föld alatti átjárón kell menni, és amikor én éppen mentem ki onnan az utcára eső felén, ők a másikról (kb. 15 méterről) utánam kiabáltak hogy "Adjál de gyorsan pénzt!". Én mindenféle reakció nélkül tovább mentem, nem követtek.


De már többször megfordult a fejemben, hogy mit csinálnának, hogy ha épp ott találnak azon a helyen, és mivel csak az az egyetlen út onnan, nem tudnék másfele távozni. Tudom, hogy ha csak így szólogatnak akkor csak vissza kell szólni, de ha esetleg kés van náluk akkor mit tegyek? Ha azzal fenyegetnek meg akkor mit tegyek, mivel oda sohasem megyek pénzzel. Vagy lehetnek akkora túlerőben, hogy ketten engem is simán megvernek, két csaj egy srácot? Tudom, hogy a hozzájuk hasonlóak nagyon kemények ilyen szempontból, és mivel lányt nem illik megütni, így hagynom kellene magamat, hogy üssenek, rúgjanak? Vagy ha vissza szólok, hogy nincs pénzem, mit csinálhatnak velem? Volt már rá példa nálatok, vagy hallottatok már olyant, hogy ezt az illemszabályt kihasználva vert már meg fiút lány? Vagy ilyenkor lökjem el magamtól, vagy adjak egy pofont esetleg neki? De mivel ketten vannak, nem tartom lehetetlennek, hogy egyik lefogna, a másik meg ütne engem.


Van ötletetek, hogy ha szemtől szembe kerülök velük, akkor mit csináljak, ha "zaklatnak"?



2018. márc. 23. 22:03
 1/2 Clay Morrow ***** válasza:

Phaszt kéne hagynod magad ha már ütnek, rúgnak. Fehér, sőt semmilyen bőrszínű nőnek nem kell hagynod, hogy üssön, verjen, csak azért mert nő és "arra tanítottak, hogy nőket nem verünk meg". Ennyi erővel fiúkat se verjünk meg, ne üssük, mert nem szabad. Ha már ennyire lovagias akarsz lenni, ha arra kerül a sor akkor is inkább lefogod őket vagy "hatástalanítod" őket. Az a nő amelyik kezet emelt, azt jelzi harcolni akar, akkor meg üss csak vissza.


Először is próbáld szépen, ha pénzt kérnek nem adsz, megmondod szépen téged hagyjanak békén, pénzt nem látnak. Ha viszont fenyegetőznek, hogy megveretnek vagy ilyenek, okosabb többet nem arra járni, mert amikor a tezsvírséget összehívják, alaposan összepakolhatnak, még a hely is elhagyatott, jól megszívtad.. Vagy te vereted szét az egész bandát haverjaiddal, de emiatt sosem számíthatsz onnan többet nyugalomra ott, mert elég egyszer utána egyedül elfogniuk és megagyalnak, sosem lehet tudni.


Ajánlom, ha nem megy az első terv, akkor hanyagold a helyet, keress egy úját, tuti még van száz más ilyen hely, vagy maradj ott és bujkálj, meg majd fuss, de nem hinném, hogy ezért mennél oda "pihenni".

2018. márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mocskos cigók!
2018. márc. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!