Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit néznek rajtam, mikor...

Mit néznek rajtam, mikor motorozok?

Figyelt kérdés

Sokat merengek ezen mostanában mivel újra itt a szezon. Bár még nagyon hideg az aszfalt, de azért már napi 50-100km -eket így is gurulok, gurulunk.

Nagyon jó és szokatlanul nagyon mély a hangja, sportmotor. Vagány-nem vagány, veszélyes-nem veszélyes (legkevésbé sem érdekel), de utálom a bőrruhát, így nem abban űzöm a hobbit, hanem sima utcai ruhában, amiből simán észrevehető, hogy fiatal vagyok, 24 éves. Szerintem a külsőmmel nincs gond, egyébként is jól öltözök.

Viszont a városban nagyon sokan megfigyelnek, forgolódnak hátra, stb. és mind 18-25 körüli csaj. Kis város, mindenki ismer mindenkit, nagyon sokan látásból ismerik a motoromat. Sok olyan ismerősöm van aki mikor először látta nálam a garázsban, megismerte a motort a városból, de nem tudta hogy én vagyok.

Tulajdonképpen ezek a csajok mit néznek? Maga a hobbi jön be nekik? (Nyilván nem én, mivel nem is látja a fejem a sisaktól.:D) Ennyire jó dolog a motorozás? :)

Jó nyilván a nagy átlagról kérdezek, nem a nevelőintézetben lévő 18-20 éves csajokról akik kelletik magukat mindenkinek, mert azoknak mindegy, csak valaki vigye már el őket...


2018. márc. 28. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

“Mit néznek rajtam, mikor motorozok?”

A vesédet...

2018. márc. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na kezdődnek a motoros gyűlölő kommentek, lépj tovább, ez nem a te napod.
2018. márc. 28. 22:32
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván tetszik nekik, amit látnak. Ennyi. :)
2018. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Most idejöttél kiírni a kérdés, hogy menö mert van motorod vagy komolyan azt gondolod hogy majd itt megmondjuk azt hogy a másik ember mit gondol?


legközelebb emgállsz, aztán megkérded, hogy bocsi, miért nézel?

2018. márc. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Nna, most azon mi nem hasznos, hogy szerintem tetszik nekik, amit látnak?
2018. márc. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igen, azért jöttem ide kérdést kiírni, mert menő vagyok, mert vagy motorom. Hol érdekel ez engem? Nem jampizásból motorozok, hanem mert nekem ez a hobbim, az asszonynak meg a sütés. Nagy dolog, pont leszarom. Jó majd megállok, a forgalom kellős közepén a belső sávban, leszállok, átsétálok az út másik felére mindent hátra hagyva és bocsi ne haragudj, mit nézel? Neked ez hol életképes? És hol hasznos a válaszod? Minek pazarlod az idődet ilyen felesleges kommentre? Buta. Feltettem egy kérdést, ami arra összpontosul, hogy mit néznek, ha ez van. Ha te nem tudod hogy mit néznek, akkor minek válaszolsz? Majd más megmondja hogy más szerint mit néznek. Mivel azt nem tudhatod, hogy mit néznek, és én sem tudom, így csak az érdekelhet egy ilyen kérdéskor hogy SZERINTED. Hülyéje..


Én tetsziket nyomtam arra, hogy tetszik nekik, amit látnak, ennyi! És köszönöm a válaszod. :)

2018. márc. 28. 23:22
 7/13 anonim ***** válasza:
Hmm, jó, akkor majd közvéleménykutatást tartunk miattad, megkérdezzük őket. :)
2018. márc. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Vág az eszed... ja mégse. Te ne tartsál közvélemény kutatást, ha nem tűnt volna fel, azt épp én tartok a kérdésemmel.
2018. márc. 28. 23:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem 18-25 év közötti vagyok, hanem egy tízessel több, mégis megnézem, ha egy jó, vagy különleges motorost látok. Ennyi! Ahol lakom, az nagyváros, mégis. Szeretem. Amúgy nem szoktam mást megbámulni. :)
2018. márc. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor kérhetném az engedélyeket? :D
2018. márc. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!