Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a nők, akiknek jó kisugár...

Azok a nők, akiknek jó kisugárzásuk van, mit tettek, hogy jó kisugárzással rendelkeznek?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja, hogy a szőke nőket hamarabb észreveszik, mint a barnákat. Van mégis egy csaj, barna a haja, viszont olyan kisugárzása van, hogy megjelenik és mindenki észreveszi, valamint hiába van rajta fekete dekoltált ruha mondjuk, tudja viselni, szexi és egyben szép, és szívesen elnézi a férfiember, viszont sok szőke nőn egy ugyanilyrn ruha olyan hatást kelt, hogy jól meg.hágná az ember és kész.
2018. márc. 30. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
szűz fiúk spermájában kell fürödni hozzá
2018. márc. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Aki sikeres a férfiaknál az könnyen rendelkezik önbizalommal, van sikerélménye. Akit folyton elutasítanak nyilván nem lesz elégedett magával.
2018. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2-es, ez általánosan is igaz ...
2018. márc. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm kb 15-20 évvel idősebb tőlem a 40-es éveiben jár. Nem sminkel, nem öltözködik kihívóan és nem is szőke, de mégis valahogy nagyon jó kisugárzása van, sokat mosolyog. Tizenévesen mikor először találkoztam vele egyből beleszerettem, de most közel a harminchoz még mindig oda vagyok érte.
2018. márc. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy huszonéves lány ismerősöm is ilyen. Neki attól van nagy önbizalma meg kisugárzása, hogy rengeteg pasival volt már együtt és elhiszi magáról, hogy nagyon szép.
2018. márc. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!