Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok napokig nem fürdeni...

Szoktatok napokig nem fürdeni és büdösek lenni?

Figyelt kérdés

Én amikor, nincs semmi dolgom és otthon lébecolok napokig akkor, nem szoktam fürdeni, és olyan büdös vagyok, az tény, hogy megizzadtam de iszonyatos szagom van.

Így utcára nem járok ki sőt még a használt ruhát se veszem fel magamra, csak boxerban. Ha meg szagolom a hónaljam (nekem ott a legbüdösebb), akkor hanyatt fordulok a székről.

Hajam is ilyenkor bezsírosodik, de nem olyan durván.


Ti szoktatok ilyet csinálni? Ez árthat bármiben is?



2018. ápr. 1. 08:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én napi 1x meló elött zuhanyzok, és napi 1x lefekvés elött fürdök.

Én nem tudnék lemondani erről. És hát egeszséges vagy nem, azt döntse el mindenki. Nekem 17 éve igy megy, semmi bajom.

2018. ápr. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Minden nap fürfök nyáron többször is. Utálok büdös lenni...
2018. ápr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12, ez ugy van beosztva hogy pontosan időre mész vagy csak ugy... mert en probaltam ilyesmit csinalni de nem tudtam magamat ehhez tartani, mindig akkor fürdök ha valahova menni kell ha érzem magamon hogy büdös vagyok
2018. ápr. 1. 12:34
 14/19 anonim ***** válasza:
Minden reggel futok viszem a gyerekeket, meg megyek dolgozni időre. Mégis fürdök, hogy jó illatomlegyen...
2018. ápr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2-3 hétig se fürdök télen, nem mondom meg rólam. Nyáron egy nap akár többször is, de azt is csak akkor, ha tényleg bejön a dögmeleg.
2018. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%
En hetente 1-2 alkalommal fürdök, de minden nap mosakszom.
2018. ápr. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nálam a fürdés az a zuhanyzással = .
2018. ápr. 2. 03:51
 18/19 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, pont hasonló szituban: nem kellett mennem napokig sehova, így no fürdés. Nem is jött senki:).
2018. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én ha tehetném, sem tudnék NEM zuhanyozni napokig. Este már zavar, hogy kicsit tapad a bőröm. Nem bírok így lefeküdni (pedig nem végzek megerőltető munkát nap közben és különösebben izzadós sem vagyok).

Egyéni beállítottság kérdése, de én igénylem a napi zuhanyzást. A párom nem minden nap fürdik... Amíg nem büdös, az ő dolga. Én nem bírnám.

2018. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!