Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a pontozás dolog kedvez a...

Ez a pontozás dolog kedvez a sunyi embereknek?

Figyelt kérdés
Itt nincs rizikó, nem kell semmitől tartani. Különösen a család-állatkategóriában, ahogy megjelenik egy kérdés, máris megy a lepontozás. Pár napja nézem, de ahogy kimegy a főoldalról, emelkedik a mutató, utána már nem érdekli. Más is tapasztalta, mind egy hogy pro vagy kontra, de megy a piros kéz. Van ennek értelme? Jó ez nekik?
2018. ápr. 4. 22:02
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#19: Aki jobb informatikából, egy csomót csinálhat. Aki nem, az simán csinálhat egyet a mobiljára és egyet a gépére. Általában szerintem aki többet csinál, az kettőt.

Mostani sztori: Leírtam a tapasztalataim egy kérdésnél és megkaptam a szép lepontozásokat. Mert a többi válaszoló bemagyarázta, hogy ők nem tapasztaltak ilyet. Aztán az általam bemásolt érvelési hibát lepontozták, a másik fél által bemásoltat fel. Mindezt úgy, hogy én leírtam, hogy miért az az érvelési hiba, a másik csak odavágta.

2018. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!