Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti féltek a migránsoktól?

Ti féltek a migránsoktól?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szól akik ott élnek Nyugat Európában írjátok le tapasztalhatókat.

2018. ápr. 5. 19:35
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
Írjátok le tapasztalataitókat.
2018. ápr. 5. 19:37
 2/48 anonim ***** válasza:
82%
Nem
2018. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
87%

Nem ott élek, de voltam több mint egy hetet nem rég barátaimnál berlinben, akik nagyon bevándorlós kerületben laknak. Nekem igazából tetszett, az egy tök jó városrész. Ingatlan árak is mennek fel ott, egy egész menő hely, mint budapesten a hetedik kerület kicsit, sok söröző, sok kajálda. csak sokkal több fajta szerzet.


Igazából nem tűnt valami veszélyesnek (bár éjszaka azért inkább nem mentem át egy parkon ott :D), annyi, hogy az nem az az echte német hely. hanem egy ilyen nagyon színes valami, tele mindenféle nemzetiségiekkel. Kicsit futurisztikus is. De csak egy két kerület ilyen berlinben is és ott ez a legilyenebb város úgy tudom.


Szerintem, ha egy városban van egy ilyen kerület vagy akár egy egész város egy nagyobb országban az rendben lehet. Csak kérdés mennyire húzható itt egy határ. Vagy ez a jövő és a nagyvárosok ilyenek lesznek, mint egy star wars jelenet.

2018. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Én úgy félek a kendős nőktől legszívesebben lefognám és lehajigálnám róla a kendőt.
2018. ápr. 5. 19:46
 5/48 anonim ***** válasza:
65%
Úgy értem, mint egy star wars kocsma jelenet, ahol ott a sok faj és összevissza nyelveken beszél mindenki.
2018. ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
64%
Migráns az, aki a szülőhazája helyett egy masik országot választott lakhelyéül. Tehat az Angliában, Ausztriaban, Németországban retteghetnek a magyaroktól....
2018. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Arab a migráns
2018. ápr. 5. 19:51
 8/48 A kérdező kommentje:
Az én szemembe
2018. ápr. 5. 19:51
 9/48 anonim ***** válasza:

a kendő mondjuk az külön kérdés. azt van ahol tiltják is nyugaton úgy tudom, talán a franciák.


Az biztos, hogy egy ilyen bevándorlós helyen nem olyan az élet mint 100 éve, hogy mindenki sacc ugyanúgy néz ki, fehér és ugyanazt a nyelvet beszélni. Ez más világ. És pusztán ez is lehet ok, hogy valahol azt mondják, hogy szeretnének egyneműek maradni népességileg szerintem. De ugyanakkor az, hogy mennyire veszélyes az nem világos szerintem. De mondjuk berlin németország az nem egy ilyen csóró hely, mint mi vagyunk. Ez is tuti számít. Ott van pénz mondjuk átképezni bevándorlókat. Fizetik az oktatásodat(nem tudom milyen feltételekkel).

2018. ápr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én Hollandiában élek és a nyelvtanfolyam csoportjaban mindenfele nemzetiség megjelenik. Van török, marokkói, nigériai, francia, spanyol, argentin, lengyel, iraki, irani, kínai, mianmari csoporttag is. Illetve vannak menekültek, egy szenegáli fiatal srác és két idősebb szíriai férfi. Nos a két 60 körüli úriembernél udvariasabb, segítőkészebb emberrel én meg életemben nem találkoztam. Plusz ők ketten 3 hete járnak hozzánk, a heti két nap alatt többet és keményebbek tanultak, mint aki évek óta ide jár....
2018. ápr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!