Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti féltek a migránsoktól?

Ti féltek a migránsoktól?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szól akik ott élnek Nyugat Európában írjátok le tapasztalhatókat.

2018. ápr. 5. 19:35
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
De mit nézegeted? Vagy akkor vegyük le a napszemüveget meg a """fullcapet""" mindenkiről, mert őket sem látjuk ám.
2018. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

"Én úgy félek a kendős nőktől legszívesebben lefognám és lehajigálnám róla a kendőt."


Utána meg azt írod, hogy elnyomják a nőket.

Te viszont lehajigalnad róla a kendőt. Nincsellentmondas?????


Vicc vagy! Hány éves vagy?? 12??

2018. ápr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Az egyik barátom közvetítő irodák által külföldi helyeken dolgozik.

Volt már Hollandiában, Németországban, most épp Franciaországban dolgozik.


Hollandiában és Németországban azt mondta nincs sok migráns. Kérdeztem. Kb ugyanannyi mint nálunk cigány. De lehet nem járt olyan környéken ahol többen lennének, mint például nálunk egy Budapest 8. kerület.


Viszont Franciaországról azt mondta ott sok van.

Atrocitás is érte és verekedésbe is keveredett.

2018. ápr. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Magyarországon az erőszakos bűncselekmények döntő többsége családon belül történik. Az elmúlt pár évben többen lettek itthon öngyilkosok a bedőlő deviza vagy egyéb családi/céges csőd miatt, mint ahányan migránstámadás áldozatai lettek egész Európában.

...de ma még sokkal hamarabb lehet belehalni az elégtelen, késői orvosi ellátásba, az utak állapotából eredő közúti balesetbe, vagy hamarabb el lehet patkolni az elégtelen szociális rendszer miatt, mint mondjuk egy muszlim gyerek keze által.

2018. ápr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
85%

Tudod, hogy lehet nézni más adót, lehet olvasni másik újságot, és lehet néha beszélni más emberekkel? (mondjuk most ezt teszed, ami tök jó :) )

Nem félek, mert volt akkora mákom, hogy 2015-ben kezdtem az egyetemet, és beiratkozás-beköltözés után aznap akartam hazautazni a Keleti pályaudvarról, mikor tüntetés volt előtte és lezárták. Láttam, mi történt valójában, beszélgettem az arabokkal, és őszintén meg is értem, hogy felcseszték magukat. Aztán, mivel nem sikerült vidékre mennem, hazamentem az albérletbe, bekapcsoltam a tévét, és láttam, mit adnak le benne. Elég hangsúlyos volt a különbség a tapasztalatom és a tévében látottak közt ahhoz, hogy azóta minden hírt megkérdőjelezzek.

2018. ápr. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy én egy fehér nő vagyok, és csak szolidan nézegess, mert ha észreveszem, akkor kapsz csicskalángost.
2018. ápr. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó: nagyon igazad van a hírközléssel kapcsolatban.


Pár napja láttam egy hírvideót, hogy X város (nyugati nagyváros) belterületetét ellepték a "migránsok", amit egy amaratörvideóval "bizonyítottak", mármint hogy az utcákon sok sötét börü ember volt látható. Csak azt felejtették ki a "hírböl", hogy ez egy nagy egyetem környékén készült felvétel volt, és a "migránsok" nagyrészt külföldi egyetemisták voltak.


Ugyanezen a részen már ezelött 15-20 évvel is ugyanennyi volt a szinesbörüek aránya, csak akkor még nem volt belöle hisztéria, akkor pozotív volt, hogy az adott város egyeteme nemzetközileg is ismert, híres és sok országból jönnek oda tanulni!


Szóval az ilyen "szenzációs" híreket eléggé fenntartással kellene kezelni, mert a képek és a hozzá adott magyarázat a legtöbbször nem ugyanarról szól.

2018. ápr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Svájcban élek, a migránsokat beintegrálják közénk, nem hagyják elkülönülni, kolóniákba tömörülni, hanem kvótarendszer van: x "migráns" /kanton / Gemeinde.


Templomot sem építhetnek, a vallásukat a már meglévőkben gyakorolhatják, de ennyi, és aki nem hasznos része a közösségnek, repül.

2018. ápr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!