Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti féltek a migránsoktól?

Ti féltek a migránsoktól?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szól akik ott élnek Nyugat Európában írjátok le tapasztalhatókat.

2018. ápr. 5. 19:35
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Miért nem segítik őket a szülőföldjükőn mi sem megyünk oda hogy az arab állam tartson el minket.
2018. ápr. 5. 19:56
 12/48 anonim ***** válasza:
93%
Arab a migráns.... Agyatlan
2018. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
31%

Minden média mást mond. Én annyit tehetek hogy leírom röviden a gondolataimat 2015 óta.

- Először migráns barát voltam, hiszen szintén emberek. És hittem abban hogy alapvetően mindenkiben van valami jó, és mindenki a jóra törekszik. Hittem abban hogy az emberek rossz tulajdonságait a körülmények váltják ki. Hittem, hogyha ugyan olyan körülményekben lennénk mint ők akkor mi is úgy viselkednénk, szóval ha ugyan olyan körülményeket tudunk nekik biztosítani mint a mienk akkor ők is békések lesznek.

- Utána szépen lassan elkezdtem látni hogy ez mennyire nem így működik. Elkezdtem látni a kulturális különbségeket. Láttam felvételeket hogy törnek-zúznak és verik meg a nekik segélyt adó embereket. Ezzel egy időben jöttek a terrortámadások. De ami legdurvábban kiborított az a kultúránkon való erőszakos nyomás, és a liberális kormányok semmittevése az ügyben. Sértett a liberális média migráns propagálása, és a technikáik amikkel csorbították a híreket. Nonszensz dolognak tartottam hogy mi ne karácsonyozzunk, mert a befogadott embereket sérti. Láttam videót a no-go zónákról és hogy mi megy ott. Egyszerűen undorodtam tőlük, gyűlöltem őket.

- Majd később munkámból kifolyólag bevándorlókkal kellett dolgoznom. És meglepő módon teljesen normálisak voltak. Tanultak angolul, kedvesek voltak velem és mindenkivel és fáradhatatlanul dolgoztak.


Őszintén megmondom hogy nem tudom már hogy mit higgyek, vagy kinek higgyek. Elég összetett téma sajnos. Személyes negatív tapasztalatom a cigányokkal hatványozottan több volt. De felemás történeteket hallok például svédország helyzetéről is.

Félek tőlük? Nem, nem félek.

Vannak az irányukba negatív érzéseim? Ezt nem tudom.

Őszintén én össze vagyok zavarodva. Mindegyik újság mást mond, és egy olyan lapot se tudok mondani ami ne hazudott volna még. Se magyarországon, se világviszonylatban. Nem tudom kiben bízhatnék meg ilyen téren. Egyedüli biztos dolog a mai világban az az ha valamit a saját szemével lát az ember.

2018. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
78%
Nem, mi nem keletre megyünk, hanem nyugatra.
2018. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:
De legalább dolgozni megyünk oda de ők kihasználják az ingyent ők is kellene dolgozzanak bebizonyítsák hogy a Szíria Iráni emberek becsületesek és tenni akaró emberek.
2018. ápr. 5. 20:02
 16/48 anonim ***** válasza:
54%
#13 berlinben ahol én voltam az pont az egyik amit itthon no go zónaként emlegetnek :D az tényleg egy jó hely szerintem. ilyen francia külvárosok lehetnek durvábbal talán vagy a fene tudja. olyan valaki írhatna tényleg, aki olyan helyen járt, ami tényleg kemény. Berlin szerintem nem gáz.
2018. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
94%

Nem, tölük nem félek, pedig Németországban élek. Itt a legtöbb migráns normális, nem balhéznak és udvariasak is (amit sok idejött magyarról nem lehet elmondani)


Mellesleg a sok tör-zúz videó jó része már leggalább 10-20 éves felvétel, és csak provokációként lesz elöbányászva


Én az olyanktól félek, mint a kérdezö, ö sokkal veszélyesebb ember.

2018. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

Nézd kérdező, a mai vilagban semmi nincs ingyen. A migráns bevándorló, aki a jobb élet reményében választ másik országot. Semmit nem kap ingyen. Tanulnia kell, dolgoznia, meg kell felelni a különböző feltételeknek.

A másik a menekült, aki nem szórakozásból hagyja el a hazáját, hanem kényszerből, többnyire az életét kockáztatná, ha maradna.

Kapunk hatter információt az új tanfolyam tagokról. Hát nem egyszerű életük volt... Pár éve volt egy szomaliai menekültünk, aki orvos volt. A teljes családját kivegeztek a szeme láttára, bele értve a pár hónapos kislányát is...

Aljas a világ, aki tud annak segítenie kell

2018. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Jó megértem azokat az embereket akik ilyen sorsba jutottak.Vannak kivételek de az -esetek nagy százaléka az ingyenre jönnek Europában sok helyen nincs hábórú.Mármint az arab országokban.
2018. ápr. 5. 20:23
 20/48 A kérdező kommentje:
Az ilyen embereket megértem,kell segíteni nekik akik tényleg háborús helyről jöttek
2018. ápr. 5. 20:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!