Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti féltek a migránsoktól?

Ti féltek a migránsoktól?

Figyelt kérdés
A kérdésem azokhoz szól akik ott élnek Nyugat Európában írjátok le tapasztalhatókat.

2018. ápr. 5. 19:35
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
81%

Londonban lakom, szomszédom pakisztáni muszlim orvos, felesége nem tudta befejezni a gimnáziumot se. 6 gyerekük van, 3 orvostanhallgató, 2 mérnökin van, egy most fogja befejezni az fogorvosit.


Na de várjál! BORZALMASAN ELNYOMJÁK A NŐKET! HIHETETLEN!

Anyuka minden héten új ékszereket kap, és most kapott egy M2-es FULLOS BMW-t! Ház az ő nevére van írva, úgy hogy 1 percet nem dolgozott!

Hihetetlen mennyire elnyomják a nőket! Ezt vettem észre! Ha nem látod, nem hiszed el!

2018. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
47%
Gratulálunk! Ön sikeresen teljesítette a tesztet. Most már ön is a Soros-terv része!
2018. ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
25%

#30 meg azért ezek az észak afrikai országok ezek azért elég régi kultúrák. ha valaki onnan egy nagyvárosból ide jön és nem egy fanatikus, akkor szerintem kisebb a különbség. araboknak vannak kajáldáik, boltjaik. fekáknak nem nagyon szerintem. meg szerintem egy marokkó, tunézia is nagyon más hely lehet, mint valamilyen valami szaudarábia pl. irán megint más azért.


azt, hogy afrika belsejében milyen egy nagyváros pl el sem tudom képzelni.

2018. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
0%
#33 Ebben igazad van, de az arabok nagy része muszlim, és ezért szegregálódni fog, a feketéket pedig automatikusan kirekesztik a bőrszínük miatt. Hova vezet ez? Több száz éves ellentétekhez a lakosságon belül, ami elősegíti az "oszd meg és uralkodj" irányítást a felsőbb rétegnek. Obama is csak egy báb volt a fehér gazdagok kezében, az őt körülvevő politikusok között nem volt se afroamerikai se muszlim. Mit akarok mondani? A felsőbb rétegnek nagyon jól jön, ha az emberek születésüktől fogva meg vannak bélyegezve "rabszolgának". Ha ezt chippel tennék mindenki fel lenne háborodva. Ha bevándorlással teszik, akkor sokkal könnyebb. Ezután aki nem fehérnek vagy muszlimnak születik, az szolgaként lesz kezelve...
2018. ápr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
A vallásuk arra tanítja őket hogy öljenek ezt ki találta ki sok ártatlan ember meghal szerintetek miért teszik?
2018. ápr. 5. 21:16
 36/48 anonim ***** válasza:
50%

Nem a vallásuk tanítja őket erre, hanem legfeljebb a vallási vezetőik, ami azért nagy különbség. A mi vallási vezetőink is azt magyarázzák, hogy ne segítsünk embertársainkon hanem a saját érdekeinket nézzük, de ez nem jelenti azt, hogy a keresztény vallás ilyet mondana.


És légyszíves csak olyan mondja azt, hogy de mi nem ölünk meg senkit, akinek nincs mobiltelefonja, mert minden aksi megvásárlásával egy afrikai gyerek halálát támogatod...

2018. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
A kormány és az egész világ felfújja a témát de ilyenkor nem tudtok felébredni hogy bármi megy a politikába az show és hazugság minden egy hazugság rendszer a vallási fanatikusság is rossz helyre ment . Gyűlölet folyik az országba , s nem csak itt hanem a világba mindenhol de ez csak azoknak a hibája terve akiknek meg élete nincsen . Újvilágrend a tervük és igen nem hülyeség a népet aratják le.megölnek.minket ez van mert ti nem ébredtek fel végre hogy jézusi szeretet kell.küldenünk. nem lesz második Jézus nem lesz több megváltó ő nem azért jött le hogy gyűlöletet tanitson köztünk. Ő a szeretet nyelvére tanított bennünket s fény tanítása fontos. Észrekéne má.venni a gyűlöletet a félelmet haragot s mint gyűlő viharfelhő keletkezik a háborúk ettől háborúk a gyülölet keltés miatt . Ennyi hát gyorsan minden gyks kisfiú , kislány , minden ember gondolkodjon el és szeretet küldjön mert az ego mánia , az önzősködés a szeretet helyett gyűlölet erőszak lesz. Hát úgy kivántok élni? Jó legyen de ne várjátok a szent földet Káanánt mert ez csak azoknak lehetséges akik Istent szolgálják és a szeretet ennyit kell. 19F
2018. ápr. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
85%

Én a Hős utcában félnék, ha járnék arra. De a múltkor felszállt az 1-es villamosra egy csapat hangos cigány. Na, én tőlük féltem, leszálltam és vártam másikat.


Azt nem értem, hogy szerinted elnyomják a nőket, de elvennéd tőlük azt a jogot, hogy kendőt hordjanak és megtámadnád őket miatta. Mert takarva van a fejük. Azért ez elég abszurd.

2018. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
Hogy tudjuk hogy néznek ki
2018. ápr. 5. 22:22
 40/48 anonim ***** válasza:
75%
#35 az, hogy muszlimok is sok mindent jelenthet. nekem volt muszlim munkatársnőm budapesten, ő tunéziai volt és ő pl nem hordott kendőt semmit. sőt kibontva hordta sokszor a haját. nem tudom mitől függenek ezek. (nem tűnt túl veszélyesnek :D)
2018. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!