Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lesz ha véget ér a tanfolya...

Mi lesz ha véget ér a tanfolyam? Hova fogok ezután bejárni? Mi lesz velem?

Figyelt kérdés
mert járok egy munkaügyi központos képzésre de már mindjárt vége lesz és akkor én velem mi lesz?? tök jó ide bejárni röhögni egész nap és még fizetnek is érte. de most ha vége lesz akkor mi lesz, nem akarok itthon ulni nulla forintért. szerintetek lehet menni még másik tanfolyamra is?? mert én mennék, illetve max ezzel a szakmával hajlando lennék dolgozni. de gyárba meg ilyen helyekre tuti nem megyek inkább dögöljek meg, ott nincs vidámság. vidám helyre szeretnék járni.

2018. ápr. 6. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Elmész utána dolgozni, és nem a dolgozók pénzén élsz...
2018. ápr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
inkább megyek másik tanfolyamra, legalább lesz két szakmám is.
2018. ápr. 6. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Es utanna elmesza harmadik tanfolyamra is csak dolgozni ne kelljen?
2018. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"vidám helyre szeretnék járni." Nincs mese fogjál ki egy eltartót férfit vagy nőt, aztán baszasd magad cserébe a vidám helyért.
2018. ápr. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a duma: elmész dolgozni és nem a dolgozók pénzén élsz xDDD de s**r egy duma :D.
2018. ápr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok irigy g*e*i, irigy más örömére.. jellemző. :D én is nem rég végeztem el egy ilyen tanfolyamot, már dolgozok, de én is hiányolom a többieket. :/ De már feldolgozt, neked is menni fog.
2018. ápr. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hat ha szerinted erre irigykedni lehet... Ez legyen a legnagyobb gondotok.

Csak szolok hogy nem csak gyari betanitott szurke melo letezik, hanem olyan helyek is ahova vidaman jar be az ember.

Csak oda keves az ilyen munkaugyis gyorstalpalo.

2018. ápr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legyél vállalkozó.Senki nem parancsol, lehetsz vidám egész nap , de neked kell minden kiadást fizetni.
2018. ápr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!