Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változzak meg ismét...

Hogyan változzak meg ismét magamtól?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, remélem nem gond..

Szóval, ott kezdődött az egész sztori, hogy tavaly nyár közepén összejöttem a jelenlegi barátnőmmel, és azóta folyamatosan megváltoztam igazából.. 16 évesek vagyunk most mindketten, és volt 1-2 vitánk mivel nagyon szabad lelkű voltam akkor.. igazából azokat megbeszéltük, de azóta nagyon zárt lettem, és elkezdett napról napra egyre fontosabb lenni a barátnőm, ami igazából nem volt rossz az elején, de mostanra már addig ment ez az egész, hogy konkrétan én lettem a csaj, ő a csávó(xd)

Szóval én sokkal féltékenyebb lettem, állandóan rajta élek, hogy mikor mit csinál, aggódok, ha 10 percre elmegy szó nélkül, stb

Azt fontos leszögezni, hogy távkapcsolatban élünk..

annyira féltékeny lettem, és annyira ragaszkodó, hogy ez már mindkettőnknek nagyon zavaró, és változtatni akarok rajta úgy, hogy az egész személyiségemet átformálom kb.. csak nem tudom, hogy hogyan kellene belevágni.. tudatosan nem igazán tudom magamnak bemagyarázni, hogy úgysem vehetik el tőlem, úgysem csalhat meg, meg ilyenek.. és ezeket a tulajdonságaimat el akarom tüntetni.. amikor a barátaimmal vagyok, kikapcsolódni, akkor is folyamatosan azon jár az eszem, hogy vajon beszélget-e valakivel meg minden, és amikor hazaérek, konkrétan a lehető legkisebb részletekről is kérdezem.. elég beteges.. mintha minden egyes levegővételéről tudnom kéne..

Tudnátok segíteni, hogy hogyan kellene ezen változtatnom? Mert ez eléggé veszélybe fogja sodorni a kapcsolatot, ha így megy tovább...


2018. ápr. 7. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Az "ismét" a kulcsszó.
2018. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valóban, de nem tudom, hogy akkor hogyan csináltam.:/
2018. ápr. 8. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!