Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kezdeni azzal a...

Mit lehet kezdeni azzal a helyzettel, ha én folyton a múltban élek?

Figyelt kérdés
Mindig a múlt jut eszembe mindenről. Minden élethelyzetemben ott lebeg előttem a múltam, és nem tudom hogyan tudnám elengedni. Akármit csinálok. Elkezdek egy filmet nézni, és tudom, hogy már láttam a filmet, de nem is a tartalmával törődök, hanem azzal, hogy mikor láttam ezt, kivel néztem akkoriban, amikor én röhögtem ezen a jeleneten, a többiek is röhögtek-e... Ha elmegyek futni akkor is. Kivel futottam ezen a pályán, ő hány kört futott, én hányat futottam... Vajon most megy majd több is? Ha sétálok a városban akkor is azon jár az agyam, hogy kivel jártam erre régen. Mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel?
2018. ápr. 9. 17:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Ennél jobban nem tudtam megfogalmazni, remélem érthető azért.
2018. ápr. 9. 17:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Mások is vannak így ezzel. Talán azért gondolsz ezekre sokat mert hiányzik az az ember, vagy társaság akikkel ezt át élted.
2018. ápr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Valószínűleg a társasági életeddel lesz gond!

Mint ahogy az előző kommentelő írta

2018. ápr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Meditáció.

Magyarul olyan tevékenységeket igyekezz végezni amik a jelenbe hoznak;

-Ez lehet aktív tevékenység is mind az edzés nem véletlen annyian csinálják, vagy olyasmi ami nem igényel sok szellemi munkát, inkább motorikus folyamatokból áll, de azért annyira leterhel, hogy ne tudj tőle a múltbéli gondolataidra figyelni.

-Persze lehet számodra a "hagyományos" passzív meditáció a megoldás.


Jobbulást! üdv!

2018. ápr. 10. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írd ki magadból. Kiadod. Lesz kis plusz pénzed:)
2018. ápr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!