Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért éri meg a közértben a...

Miért éri meg a közértben a pénztárosnak több tételt beütni a blokkon? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A közelben lévő élelmiszer boltban van egy pénztáros, aki sorozatosan több tételt üt fel a blokkra.. Miért éri meg neki? Hiszen a kasszában a blokkon szereplő összegnek kell lennie nem? Vagy a beütögetett tételeket hazaviszi? Nem veszik azt észre?

2018. ápr. 10. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak bénázik és többször húzza le egymás után? Ha nem, akkor én arra tippelnék, hogy hazaviszi.
2018. ápr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Ezt nem igazán értem. Jön egy vevő, és hozzátesz még valamit a vásárlásához? És ki fogja a pluszt kifizetni? Írd le normálisan.
2018. ápr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pl. A blokkon rajta volt egy csomag petrezselyem, holott azt nem vettem... vagy mondjuk 2 db kifli helyett 12 kiflit ütött be. Nyilván ha nem veszem észre akkor kifizetem. És már más is járt így. Kicsit túl sűrű tévedésnek...
2018. ápr. 10. 09:10
 4/6 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Te kifizeted, ő meg hazaviszi.
2018. ápr. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

LoL, beszarok :D

Már rég ki kellett volna b#szatni, amiért veletek veteti meg otthonra a spejzba valót.

2018. ápr. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én mindig átnézem a blokkot. Velem nem fizetteti ki, csak nem hiszem el, hogy ennyiszer lehet "melléütni". Nomeg, hogy a kollégák nem veszik észre, hogy nem fizeti ki amit hazavisz, mivel már mással "megvetette"...
2018. ápr. 10. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!