Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is idegesít, ha kilyukad...

Mást is idegesít, ha kilyukad a zoknija? Illetve még jó pár órát ki kell bírnia, mielőtt leveheti végre?

Figyelt kérdés
Kilyukad folyton a zoknim a cipőmben, érzem hogy kint van az egész nagylábujjam v sarkam, Munkahelyre nem viszek magammal másik zoknit, de szó szerint idegbajt kapok, annyira idegesít. Csak én vagyok ilyen zakkant, vagy más jól elvan benne, míg hazaér? 28/N

2018. ápr. 12. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Én szeretem, tök vicces érzés. :D Kivéve mikor a kis lábujjamnál lyukad ki, az nagyon tud fájni. :D
2018. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Velem nem sokszor esik meg, de én is utálom.

Amúgy ha gyakran lesz lukas, akkor vagy a minősége rossz vagy a körmöd túl nagy vagy pl a cipő és ahogy folyamatosan csúszkál benne a lábad, attól lyukad ki.

2018. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
3 hete ugyan az a zokni van rajtam, szerinted érdekel?
2018. ápr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Az élet nagy problémái... :D
2018. ápr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondolom nylonzokniról van szó, az hamar kilyukad. Vegyél ami vastagabb microfibra.
2018. ápr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem nagyon lyukadt még ki zoknim. Illetve egyszer amikor kitaláltam, hogy a talpam alá beteszem a fűző végét, hogy az milyen jó. Na az megette a zoknimat (érdekes mód nem nyomott)
2018. ápr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
#3: És még nem tört ketté?
2018. ápr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Tényleg zavaró tud lenni, de velem max kétszer fordult elő. én hamarabb belevágom a kukába, minthogy kilyukadna.

Vigyél csere zoknit, vagy frissítsd a zokni készleted.

2018. ápr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Erről tettél fel kérdést, ezek szerint létező probléma, ez nálad ezek szerint mindennapos? Cseréld le a cipőd, egy időben az lyukasztotta az összes zoknimat, egyébként pedig semmi. Reggel már látom ha lyukas, akkor nem veszem fel, egyébként nincs ilyen jellegű problémám. Ha neked a járásod miatt lyukadnak gyorsan, csak belefér egy tartalék zokni a táskába. 27/F
2018. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
Na entobbek kozott ezert hordom mezitlab a cipoimet.
2018. ápr. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!